čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

inini dakujem ti pozvbudzuješ ma:) vieščo teraz som rozožraná asi už tri dni ale ked to nechám tak a kľudne sa prežerem ten jeden deň, tak na druhý deň som zase normálna. Za rok čo chudnem a cvičím pravideľne som schudla 6 kilov. Nieje to bohviečo ale keby že nič nezmením tak priberem ajtak iba. A ty koľko chudneš?

inini

Metallica asi to chce u teba len trpezlivosť, ja keby som mala takú disciplínu v stravovaní ako ty tak by som skákala od radosti. A pomalé chudnutie je vraj istejšie, vraj potom tak ľahko nepriberieš.

Helus

bubblinka dakujem ti velmi pekne za povzbudzujuce slova.Ja sama som presvedcena ze to pojde dole.Prajem ti pekny vikend.

cinni

hillary, ty su kludne dopraj aj burgerking :D aj ked to nieje zdrave, ale ty mozes,si chuducka:)

ja som sa nakoniec ovladla a neprejedla som sa a nic sladke (okrem jogurtu a ovocia) som si nedala :)

hillary

cinni PMSko je svina ja som sa vcera tak prezrala ze dovidenia sa mi uz dlho nestalo ze by som to nezvladla ale baby fakt sa nedalo :D a bola som aj v burger kingu :( ale dala som si dva hryzy a posunula som to dalej sa to neda jest , bleeee,

bubblinka

Helus dakujem :) aj tebe sa urcite podari drzimm silno palce lebo vidim ze sa naozej snazis :)) no ja som si prave pocitala kolko toho asi zjem a stale mi to vychadza malo :D na zajtra jedalnicek mi vysiel 5300kJ , no neviem ja by som chcela aspon 6000kJ budem musiet pridat ale tak uvidim ako sa budem citit :) drz sa