čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

bubblinka

ahojte, uz dlho som sa neozvala no mala som teraz toho dost, tak nebol cas :) inak stale pokracujem v mojom stravovani a mam dole zatial 3kila co je myslim fajn tak sa drzte zienky a Vam sa ako dari??

nestastna77

prosim vas, strasne sa bojim ze priberem, pretoze dneska do obeda som stihla zjest rano na ranajky chlieb, ale celozrnny so syrokremom, potom neskor jogurt tiez s chlebom, medzi tym aj bebe susienky, vsetko som si dala po 2 hodinach, v skole som musela jest zase obed ryzu s kuracim masom na stave, po 3 hodinach banan..strasne sa bojim ze som to prehnala a priberiem, ide ma z toho porazit uz neviem co robit , fur iba zerem zerem zerem ..

cinni

hillary, no ja mam o 10cm menej ako ty :)) takze sme asi rovnake priblizne..no myslim,ze my by sme teda mali,hehe.. ale ja nechudnem, takze toto je prirodzena vaha moja pri prirodzenej zdravej strave, takze to neriesim, a asi proste tak mame vyzerat:) a paci sa mi,ze papas, tak to ma byt a aj tvoj jedalnicek je fajn :)

hillary

sade mas pravdu dala som meter este nizsie a mam 43 v stehne ospravedlnujem sa nemerevam sa tak som nevedela ako presne ale dala som to uplne hore kde je najhrubsie a 43 teda..

cinny nie nie v pohode ved mna si vtedy velmi potesila ze sa prejedam to si pamatam lebo mne ludia hovoria iba najedz sa najedza ale ako vidis sama si mi vyratala ten prijem ze bol este vyssi asi ako by mal byt , k tomu prejedaniu to ako som schudla kedysi ja nerada pisem sem nebola by som rada aby si niekto zo mna zobral priklad teraz som to napisala vlastne prvy krat, takze tak a cinny ty mi moc hovorit nemusis kedze myslim ze si vravela ze mas 50 kil :D vysku si uz nepamatam , no a ja som chuda moc kedze mi moj byvaly priatel ze vyzeram ako po chemoterapii no co uz az sa sama divim ze telo si dokaze tuto vahu samo drzat ze nechce viac ale zase keby som chcela co samozrejme nechcem vravim priklad ist na 53 tak ma nepusti ani keby som tyzden nejedla , samozrejme obrazne myslene, a cinny este jedna vec to vrtanie v pohode ja vidim ze ty sa vyznas , ja zase take vedomosti nemam skor hovorim z vlastnej skusenosti po com som schudla a po com nie takze ked ma opravis uplna pohoda :D a ak chces mozme si dat tu sliepku spolu aj ty ju potrebujes :D

hillary

no metalica ja som bola normalna mala som niakych 62 kil potom som dostala zapal mozgovych blan skoro ma vykotilo a dali mi ty hajzlici :D desat pirul denne z toho po siedmich ze budem hladna brutal tak si zober ze ked jes jednu co podporuje chud do jedla co mi spravilo tych sedem no konec mekac , rezne, hranolky , puding , torta vsetko ako tehotna nasi iba behali do obchodu s listkami co mi maju doniest ani mi to nechutilo co som mala po tych liekoch znicene som nic necitila iba som tlacila takto to slo rok , potom som sa pol roka odhodlavala ist cosi so sebou robit a schudla som na tych 54 a tie uz som nikdy nepribrala , no ja jem na ranajky kazdy den ovsaky a jogurt plus k tomu niake musli kombinujem to podla chuti teda a som si na to tak zvykla ze mi to chuti ovela viacej ako pecivo :D

haha metalica ty si cislo , ale ved na ranajky je pecivo uplne v pohode hlavne teda celozrnne jeden krajec a valis daj si na to niaku sunku kuraciu alebo cottage , tuniaka a mas ranajky plus niaku papriku paradjku a pohoda :D

cinni

hillary, ospravedlnujem sa, ze som do teba vrtala s tym termixom a keksikmi, JEDZ DIEVCA!! si chudulinka neskutocne, kludne aj torty, a hoc aj celu sliepku aj s perim mozes :)))

sade8

hillary, ja mam 160 cm vysku a stehno 56
hmmmmmmmmmmm.....a merala si v najhrubsej casti............ticho zavidim!!!! :/