čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

hillary

ahoj metalica , hej hej pandorf je v rakusku, ako pokracujes uz si sa vzdala toho sladkeho uplne :D , ja som mala PMS tak to boli nocne mory lebo akurat mati musela robit parene buchty a milion kolacov torite na rodinne oslavy ale v pohode vydrzala som a uz je v pohode , tiez si myslim ze ten jedalnicek je v pohode

baby ale chcem sa spytat chcem zacat jest orechy ale ja vobec neviem ake , orechy nemam rada preto ich vobec nejem , viem ze su fest zdrave tak by som to chcela napravit a zahrnut ich do jedalnicka na ranajky ,lenze je mi jasne ze nemozu byt osolene prazene nieto este v niakej poleve tak mi mozete poradit ja fakt neviem sa predavaju normalne neosolene napriklad kesu tie mi este chutia a pistacie? alebo ake este ved ja ani neviem ake su orechy, arasidy neznasam uplne a tie veci v tej skrupine bleeee, tak skor by som sla tou cestou kesu napriklad , takze neosolene a kolko asi kusov desat denne som niekde citala ze je tak akurat vie mi niekto poradit ? dakovala

josephine77

ahojte rada by som sa s vami poradila ohladne mojho jedalnicka co si o nom myslite, pripadne dake nedostatky, vopred dakujem za okomentovanie
R: klasik biely jogurt, ovsené vločky 40g, jablko 100g
des.: kaiserka 60g, flora 10g, redkvicka 100g
ob: kuracie prsia 100g, ryža 60g, mrkva 150g po hodinke tvaroh polotucny 150g a cucoriedky asi 30g
ol: kaiserka 60g, rybacia natierka, paprika 100g, paradajka 100g
V: vývar zo zajaca čistý bez rezancov 250 ml, zemiakový šalát (len zemiaky, mrkva, uhorka, korenie) 100g
myslite ze moze byt? snazim sa planovat dopredu aby som potom nemala problem ze zjem naraz bebe, chlieb s dzemom a podobne co sa mi stava posledne dost casto

MetallicA

a dneská som si dala ako sladké biely jogurt s trochu jahodovým džemom a ovocím už sa mi to nechce celkom bez sladkého byť:)

MetallicA

no hillary ani ja som ju tu vôbec nevidela už som aj zabudla ako sa volala tuto:)
naši kúpili také fajné v čokoláde sušienky celý večer s tým šušťali ale ja som si nedala, ani ráno, len som si banán roztlačila vidličkou tak mi lepšie chutí ako normálny ked zjem. No dneská ideme do czukrardy či ako to je po madarsky:D ale to len kvôli tomu som povedala našim nech ideme lebo zbieram tie cukry malé ku kávam čo sú v sáčočkoch a papierových obaloch a lepím si ich na taký kartón čierny a tu majú také pekné kaviarne tak isto dáke krásne nájdem nové:D a dám si dáku kávu, alebo si možno doprajem eiskafé:D neviem. Pandorf? to je v rakúsku? no tí majú tiež sladkostí od výmyslu. Ja som si včera kúpila v obchodnom centre tie legíny obtiahnuté čo ako rifle vyzerajú trochu bravčové nohy v tom mám ale ked nebudem jesť to sladké tak to dám isto:D A vrchy tričká ja mám 38, chcela by som 36 to je fajn, stačilo by mi aj 38 ale ked už nohy mám také tučné. To už nezmením. A ty si ako dlho nejedla sladké aby si schudla koľko týždňov?
Vidíš to ani ja nemám rada ochutené sladké vody vyslovene sa mi to hnusí takú čudnú chuť to má. A ja si radšej dávam nesýtenú vodu, kávu ale nemám v nej rada cukor ako vravím, a čaj zelený s citrónom.

hillary

metalica ja som kedysi nemohla cistu mineralku som to neznasala doslova ale zvykla som si a teraz ked mi das niaky rajec ochuteny tak fuj to nemozem ani citit ake to je sladke a tak to bolo u mna aj s cajom pijem neochuteny a uz aj ovocny sa mi da byt taky akysi sladky fuj, to das neboj sa , ja som bola minule v pandorfe a tam tie pracliky a sisky boze mnam, mna to tak lakalo a vsetci okola mna si to davali a viesco som si ja dala , mrkvu :DDDD ale v obchode to uz bolo lepsie ked ja som skusala 34 a kamosky 40 :D , viesco vsak uz som bola zdrava vsetko super a nasi ochoreli a ja s mokrou hlavou krava sla do mesta ze vsak vybehnem pred dom sadnem do auta a v pohode a som dosla zimnica teplota no konec ale v pohode zajtra uz budem fit , kedze mam na plane ist zit :d ked nie tak vypalim , no a bez toho sladkeho je to hruza ,juj ako by som ja chcela mat taky ten extra rychly metabolizmus :D hold smola :D a mne teda ovocie ako nahrada sladkeho nestaci vobec , zeleninu milujem salaty vsetko ku rybe prilohu ako fakt mozem nejem nasilu fakt mi chuti ale ovocie co ja viem to som nikdy nemala rada este tak melon nektarinky ceresne ale to v tomto rocnom obdobi neni sance

MetallicA

fú dva týždne to neni dlho, dúfam dáko to zvládm zatiaľ nanajvýš si dám jogurt a sušené ovocie a normálne ovocie:D cukor si nedávam v káve mi to vôbec nechutí a ani do čaju no šetrím:D inak myslím že sa dá celkom sme teraz v budapešti kde sú všade samé koláče vycapené a mama si dá vždy ale ja odolávam potom som trochu protivná lebo ma to rozčuluje:D ale ved robím to pre seba no dávam si aj tu pozor na stravu a celý deň ešte aj chodíme:D no ty si dáko dlho už chorá to čo ti je?:D

hillary

ahoj metalica zo zaciatku je to pruser fatalny potom to uz ide minule mi mama spravila caj a mi tam dala cukor ja osprostena z choroby som vypila celu kanvicu caju a normalne ako sa mi zdvihla hladina cukru v krvi som cely den myslela na sladke no konec fuj sme sa inak povadili :DDDD neboj sa za dva tyzdne si nato zvyknes , ako inak pokracujes dari sa ti ?

MetallicA

no čaute, nepíšete tu tak som sa rozhodla že ja napíšem:D no ani som si nemyslela že je také ťažké, teda aspoň zo začiatku nejesť sladké:)) hlavne ked ste ešte aj na dovolenke, ale dáko to zvládam zatiaľ lebo už to vidím naozaj ako jediné východisko ked inač všetko robím tak ako sa robí pri diétach uvidím, až na konci mesiaca sa chcem zase vážiť.