čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

tie polosušené slivky mäkké to je fajnotka:)) hillary predávajú to na mimibazar.sk ale tam treba registrovať, inde som to ešte nevidela.

cinni

no neviem ci sa to da kupit,..lebo kazdeho co poznam, to od niekoho dostal...ta huba rastie v tom mliecku a ked je velka, ju rozdelis a darujes niekomu a tak to ide dalej.. skus sa popytat vo svojom okoli

no musli jem emco bez cukru s ovocim, to si sypem do jogurtu, do toho nejake banany a najnovsie mania na susene slivky :) nejake oriesky a tak...ja rano sladke mat musim, a takato forma mi staci..poobede uz nic sladke

hillary

akurat si o tom citam a chcem to aj ja :D kde si to zohnala vyzera to byt super hej pochvaluju si ? lebo ja uz ked vidim na nete nieco tak vzdy si poviem reklama a pas , ake musli jedavas na ranajky , ja si nemozem pomoct ale mne to susene ovocie nechuti to som nikdy nemala rada , ja uz chcem leto , cerstve nektarinky , jahody, broskyne mnam

MetallicA

tibetská huba? to je na odkyslovanie nie?:)) ak je to tá čo myslím ja ja neviem. Hm, nie nie ja hovorím dievkam v triede čo chudli a jedli namiesto sladkého tieto musli tyčinky, to je fakt ako keby si dali horálku celú. Mne to ani nechutí no neviem, to je fakt nato aby sa rýchlo dostala energia do krvy, všakže?
Ja dosť športujem, denne ale nepovažujem sa zase za športovkyňu, síce ma to baví, robím to pre zdravie a chudnutie. Ale nedávam si VZDY potom hned dačo sladké alebo neviem čo aby som mala energiu. Väčšinou len vodu, no ale ked som hladná tak sa asi najem po športe nie maťa?
hillary hej to zrýchluje metabolizmus, aj ovocie ho vie naštartovať:)

cinni

no ano, ale vies kolko suseneho ovocia rano pojem s jogurtom a musli?:) telo dokaze stravit sacharidy len medz 9-11 hodinou doobedu, to je moj cas! :)

tibetska huba je taka "huba" ktoru davas do mlieka a za 24 hodin sa z toho mlieka spravi nieco ako "kefir", vraj ma zazracne ucinky, da doporiadku creva, cele travenie, zaludok, a ma protirakovinove ucinky a milion inych..zbavi telo bordelu.. moji znami su z toho hotovi, je to zadarmo, tak to chcem skusit...

hillary

cinni jednemu pudingu hovoris PMS :D tak to ti nejdem napisat co spravil moj PMS den mne boze este ze je to iba raz do mesiaca :D co je tibetska huba?

cinni

hillary, to ty si chcela? ale ty mooozes, ty z toho nepriberies:))) to bola rada pre chudnuceho cloveka..aj ja som clovek, pred par dnami som si dala puding a'la PMS :D

inak..som si zohnala tibetsku hubu, idem skusit, som velmi, velmi zvedava

hillary

cinni dakujem za nazor , skoda ale nevadi uz na to aj tak chut nemam :D takze pokracujem ,
mata ved v pohode ja ked som chudla sladke som nejedla ani jediny prehresok za celu dietu ale ja to pisem preto lebo moj ocko chudne a proste nema tu silnu volu ako napriklad ty a on baby zje aj pat satociek denne a chudne schudol uz 13 kil len on ma vysoku vahu preto mu to ide tak lahko ale chcem povedat len tolko ze nie kazdy ma to odhodlanie zatat zuby a vydrzat az kym sa nedostane na tu vysnivanu vahu a ja si myslim ze aj metalica schudne aj ked to pojde po kile za mesiac ale schudne ked si dva tyzdne neda sladke a potom si da kolac si nemyslim ze sa svet zruti
metalica to co pises o tom metabolizme vsak na tomto principe funguje tie sacharodive vlny ci co to je neviem este som sa s tym nikdy nestretla ze jes tak niako chvilu viac potom menej aby si dostala metabolizmus na maximalne obratky ja sa tiez jeden den v mesiaci obzerem a poviem si ze aby sa metabolizmus nespomalil ci to je na nieco dobre uz neviem :D, zumbu no ja doma nie moc ale ked som origos v telocvicni tak celu hodinku raz sme ostali aj na aerobic ale tom som sa uz ani domov nevedela odviezt :D, idem popozerat tie cvicenia fuj ale zajtra budem mat aj svalovicu ze som sa ja koza slubila zajtra este aj na tenis :(

cinni

hmm.. metallica,.. sladke jedia po cviceni sportovci, aby naberali objem..ked po scviceni zjes nieco sladke,ako ovocie, ci tycinku, nastane reakcia, kde svaly zacnu naberat objem.. prave preto sa zeny cuduju, ze preco ked slapu 10 hodin tyzdnenne na orbitreku, im rastu zadky a stehna..nuz prave preto... jedna si myslela ze schudne, ked si po cviceni da "uz" len ovocie, a bola velmi prekvapena... a tie sladke cerealie su len reklamny tah, su sladke, kaloricke, nieje na nich nic zdrave a hodinu po nich si zase hladna a hadaj co..budes mat chut na sladke..

MetallicA

dobre, možno kilo za mesiac je málo ale predsa som dačo schudla a pred alebo po športe sa smie dať si kľudne dačo sladké potrebuješ predsa energiu. Ked máme chuť na sladké, dáme si, lebo daktorí potom nad tým musia celý deň rozmýšľať čo robiť, aby nemysleli na sladké