čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

hillary

ako metalica co nove ? ja som dnes bola na orbitreku po dvoch mesiacoch vydrzala som len dvadsat minut a myslela som si po piatich ze som mrtva :D

hillary

ahojte kocky co mi poviete napriklad na cini mini alebo taketo tie veci mam na to chut ale neviem ci to nebude horsie ako co je davam tie nestle jogurotve a nie som ani v obchode neviem teraz tabulecku energeticku a ked tam uz pojdem rada by som si to aj kupila a nesla odtial na.erinkana prec :D dakujem :D mnam alebo tie vankusiky viete co sa do toho dava jogurtove nieco to som nejedla straaaasne dlho

mini250mimi

Nezabudni vypiť denne 2,5-3 L (litre)

a keby si sa stravovala zdrvo, tak by si jedla 2-3 krát do tydna ryby., co pochybujem ze jes, tak na to NEZABUDNI!!! vyzivove doplnky, martankovia gummi ( nielen pre deti ) ale aj pre deti martankovia hviezdickovia OMEGA-3 ( ale prijimat aj strave napr, vo flore, rane a v RYBACH. aj vitamin D. ) magnesium s vitaminom B6, imuno, najma v obdobi chripok, a pod.

mini250mimi

Ahoj ja mám 165cm 65 kg, a obvod pása okolo 60-70, napíšem ti čo som mala napr, dnes. DOLEZITE JE NAJMA PRAVIDELNE KAZDY DEN JEST 5 KRAT DENNE. (teda ak niesi chora, crevna chripka, chripka, a pod. )

raňajky: ovsenne vločky, alebo musli s mliekom. mlieko, a jogurt a kusok mrkvy (alebo nejakej zeleniny len mrkva obahuje vetko najma pre deti od 8-18rokov. ) newm kolko mas ty,
desiata: chlieb s Ramou šunkou a syrom kusok zeleniny a ovocia , jogurt. obed: špenát, kuracie maso a ryza alebo zemiaky, s morskou solou, (MORSKA SOL JE LEKARSKA A JE S MORA JE ODPORUCANA LEKARMI A NEZATAZUJE LADVINY, JE VHODNA PRE DETI, NIEKOLKORAZI DENNE. )) a jogurt a pohár mlieko. olovrant: ovocie zelenina, mlieko, chlieb so sunkov alebo paštetou, (bez chemickych a konzervacnych latok). alebo nejakú tú mašktu. večera: chlebík s ramou a mlieko, (kakao)14% =) 6.jedlo dna (je nepovinne ) ale väčšinou sa zje nejaká šunka, syrček (tavený) alebo syr, a zapije sa nejakým čajom. TOTO JE PRIKLAD ZDRAVEJ VYZIVY, NEPRIBERIES A BUDES ZDRAVA. Ešte odporúčam aj na chudnutie aj na zdravy zivoty styl, z´dravu zivotospravu,: beh 5-10 min denne ( poklus, 5 min rychly beh 2-5 min.) skaybording 10 min, skakaie na cez svihadlo 10 min BYCIKLOVANIE 30-60 MINUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§. Za mesiac dáš dole 5-7 kg. vychádza to za 3 mesiace 15 kg, alebo tak nejak, o niektoí chudnú za rok. ale nemusis schudnut, ak nebudeš 2,5 hodiny denne cvicit a tancovat. normalny ludia bez nadvahy, a obezity, t.obezity a pod. mozu tancovat len 45 min. a cvicit tiez 45- min. Ae nezaskodi iac ako 2 hodiny. ale neviem preco , si nenapisala, kolko mas kg?!!.. podla toho by som veedela urcit aj nejaku dietu. OK? napis mi na bibi.bibiana@pobox.sk a poradím Ti aj s dietou a s nadbytocnimy kilami. Ale skús tento jedálniček a umývaj si zuby 2-5 krát denne 3 minuty colgate total advance clean a colgate propolis harmancek vapnik a vitamin E ( to je v jednom). Budešzrvá ako rybičenka, a nezabdaj na pravidelne prehliadky, u zubára, obvodnej lekárky, a pod. Ahoj. a napis mi. Ahoj, a skus to ahoj.

MetallicA

inini dám ti mail julia.schonberger@yahoo.de napíš mi facebook ja si rada trkotám s chudnúcimi kolegyňami:D

inini

Práve som sa odvážila a mám stále 77 kg, strašné, a to jem menej ako mám chuť ale asi stále je to veľa, tie kilá mám už pár mesiacov a neschudla som ani deko. Možno by som mala považovať za úspech to že som za tých pár mesiacov nepribrala ani deko. Chcem sa ozvať tomuto Zigimu ale mám obavu že mi bude núkať nejaký zázračný liek na schudnutie.
6 kíl za rok to je kilo za dva mesiace, preboha ide to, len u mňa nie. Ale pravdepodobne ti to nestačí ked nie si spokojná. A keby som niečo od teba odkukala? Napíš čo ješ a ako cvičíš ak to nie je tajné.