Váš doposiaľ najlepší make-up

lillinkaaaaa

ja mám maybeline affinitone odtien vanila rose je vešlmi dobrý!!! dporučam!!! aj ked stoji až 8 eur použivam ho už 4 roky krasna plet. prisposobuje sa... ak si ho daš rano poobede je akokeby si fakt mala taku plet. Trz ho použiva cela moja trieda lebo je velmi pekny :) odporučam vyskušat!!! a nie lopatou ale jemne :))

laura373

Ja som vyskúšala už mnoho make-upov a za tie lepšie považujem Astor-Mattitude HD, celkom prekryje aj zmatní pleť, Catrice-Photo Finish o ktorom sa píše že pleť je poňom akoby vyretušovaná, je ľahký takže sa hodí skôr na leto a Max Factor-Pan Stick celkom pekne vonia aj prekryje takze zatial number one

Whittie

Jednoznačne Bourjois make-up Healthy Mix :-) Krásne vonia, perfektne kryje, nemám po ňom mastnú pleť. Dostať ho v parfumériach a mám pocit že aj v lekárňach :-) Navyše obsahuje vitamíny prospešné pre pleť :-)

oveckinka

tak mne najviac sadol Astor mieralny, neviem presny nazov, ale s tym steteckom.. ten som ale odtial odstrihla, lebo pomocou neho sa mi to dost zle nanasalo.. inak dobre kryje, prisposobi sa odtienu pleti a dlho vydrzi na tvari...