nie som dost vlhka preco??

Príspevok v téme: nie som dost vlhka preco??
zabicka

mám problém..a neviem si dat rady..s priatelom ma to az moc bavi tvrdi ze som taka jeho nymfomanka ale problem je ze mam na neho chut pred tim a som vlhka ale ked zacneme a trva to dlhsie tak uschnem a nemozeme to dokoncit bo jemu to fakt trva..a skusali sme aj lubrikant ale to neni ono ja nic potom necitim a on sa nespravi..strasne ma to trapi a aj ked mam chut niekedy nezvlhnem ..preco???pomozte mi..nie su nejake tabletky na to..??

love doctor

to nebolo pre teba zabicka ale pre 123456 to citanie prispevku.
Pre teba je toto: ak to nevyjde chod za sexuologom, ten riesi take pripady, hlavne psychickeho razu ak to je v tom.

zabicka

a vcera sme sa o tom zase bavili a sme sa dohodli ze tyzden nebudeme nic a ..a kedze ja mu nedam pokoj ani jeden den tak ..po tyzdni ho mozno budem chciet tak moc ze sa to snad podari.. ..no neviem .. fnuk:-(((((
ale napr ked ze raz zacas ideme na oslavu ze si vypijem tak vtedy vobec neuschnem ...tak to fakt bude asi psychicke.. :-(((((

zabicka

noo ja neviem co to je hak????love doctor asi mas pravdu skusim navstivit nejakeho lekara bo to ze je to psychicke si mysli aj moj chalan ze sa moc snazim a uz po predu sa bojim ze to nevide....aj ja si to myslim ale nejde to odstranit neda sa mysliet na to ..mozno to mam uz podvedome tak v sebe... ale urcite s tim musim uz nieco spravit bo sa to takto neda dalej