Zumba

Príspevok v téme: Zumba
TRUTH

baby neviem sice ci to bude ucinne, ale ja osobne nemam cas moc chodit do mesta na cvicenie a tak, preto som sa rozhodla, ze si doma kazdy den zatancujem na fajn muzicku :))) zatial ma to bavi, ked skoncim som spotena jak mys :)))a pridala som k tomu aj zdravu stravu! uvidime ake budu vysledky.,.skuste to tiez drzí palce:)

zumba

ahojte ,

ak chcete ktorky tak chodte na strnkku ulozto.sk dajrte si do vyhladavaca zumba a najd evam tam rozne typy a hlavne zadara :) ja som si to tiez stiahla a celkom je to fajn , lebo skusam chodit aj do telocvicne len este neviem poriadne kroky tak dufam ze sa to coskoro naucim :)

nyky20

No mna to doma baví : ) Ja som tak 3 x do týždna a vydržalo mi to mesiac ale to preto lebo išli sviatky a vždy bol niekto doma : ) brácho až zajtra nastupuje " po sviatkoch" do roboty tak už zase začnem : ) Už sa teším ...

sabynka

Miliónkrát som sa snažila doma prinútiť cvičiť a miliónkrát som to vzdala :-)))....obdivujem, ak to niekto dokáže....ja sa už skôr prinútim 3x do týždňa si zájsť na tú zumbu, ako cvičiť doma sama....

Držím palce!

nyky20

Tak ti gratulujem aj to jedno kilo poteší : ) A tak ja nechcem schudnút vela. Ja len tak 3 - 4 kilá a ani sa na to neponáhlam takže si myslím že to do leta dám : D a ešte sa musím dokopat na korčule za pár týždnov lebo sa na ne chystám už dlho. Len ked si predstavím že sa tam mám sama strapnovat tak ma chut prejde.: ) tak vidím to jedine na to natrásanie doma : )

TRUTH

praveze ja si myslim ze hocijake natrasanie je lepsie ako ziadne :D ja sa tiez vacsinu len natrasam na roznu hudbu :DD a obcas pridam nejaky ten krok..:D a dufam ze ztoho trocha zhodim..zatial slo dole len 1 kg za tyzden :D

nyky20

No ja som si minulý rok kúpila tu knihu aj s DVD lenže tam je len hudba a kroky iba základné aj to nakreslené : D tak sa tiež chystám na zumbu sa nejaké tie kroky aspon naučit : ) Inak "natrásam" : D sa doma na tu hudbu ale tak viem že z toho asi vela neschudnem : D ale tak mna to baví aj tak. Vždy ked som doma sama už si to púštam : )

TRUTH

nemam, hudbu si hladam na nete a kroky som sa naucila ked som chodila na zumbu do mesta :-) ale vacsinu cvicenia si kroky vymyslam sama :DDD