Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

foster

čawes lacko ja ty budem vdačny za aku kolvek radu aku mi daš lebo to fakt potrebujem....diki moc napiš na moje forum pod meno foster

foster

obličky prosim o radu pri prekonany tvojich problemov ktore si mal ,lebo ja zaživam presne to čo ty dakujem velmi pekne......

foster

ahoj obličky ak tu budeš rad by som sa stebou porozpraval o tvojom probleme lebo ja mam presne ten isty problem ako si mal ty, a chcel by som od teba radu ako si to zvladol a či si sa už stoho dostal.....porad mi lebo tiež som všetko poskušal a nič......za radu ty budem velmi vdačni ......ja som tu registrovany ako foster ak budeš mat čas a ak tu hlavne budeš tak mi napiš diki....

julo123

ja mam taky podobny problem. uz to trva asi 3 mesiace, je to uz neznesitelne. mam to iba v robote, nikde inde. ako nahle vojdem do budovy v praci, uz to zacina, pritom vsetko mam ciste, vyprate, som umyty ale aj tak, neni to smrad z potu ale nieco ine, take aromaticke. neviem sa toho zbavit. Vie niekto co s tym.

RNG

Odmorovanie tela sa da robit rozne, najlepsie su na to samozrejme silne enzymi, rozne absorbenty(mikrovlakniny ako psylium, pektiny, arabinogalaktany, tiez mineraly ako aktivne uhlie, bentonity, zeolity),,cistenie ladvin(caj chanca piedra) cistenie pecene(protokol dr Berksona, a ine ako velmi intenzivne "liver clensing protokol"), samozrejme pitie vody a vyhybanie sa tazkostravitelnym jedlam.
Viac najdete cez Google.sk zadanim rng, a napr pecen,alebo odmorovanie,alebo enzymi a podobne.
Zialbohu, nemam casu to donekonecna opakovat.

piertik

joj a na vajicka a tvaroh som zabudol...pokial uz telo zapacha z vnuttra (smradlave vetry a stolica atd) tak zivocisne produkty treba vylucit uplne....pre koho je to nonses,nech si zozenie a precita kniku od Helmuta Waldmekra z nazvom: Co vam doktory nezeknou....otvory sa mu novy svet :)

pierik

mne pomohlo od neprijemneho zapachu tela a stolice to,ze som uplne vylucil maso....plus samozrejme striedma strava a cista voda...stolicu mam ako male dieta a moc by som mohol pit....je stary znamy fakt ,ze ludia uzivajuci urinoterapiu nejedia maso,inac by svoj moc nemohli ani ovoniat,nieto este pit....takze oblick su v tom nevinne,ako hovori ivka,ak niektore telo nestiha odburavat toxiny tak sa zahlti a vysledok je smrad....vsetko zo vsetkym suvisi ale vyskusat nejest maso,viac sa hybat,predychavat,cista voda stoji za tu cistotu....vysledok ze uz za tri dni az tyzden...vela zdaru

komovaa

Neviem akú detoxikáciu ste podstúpili ale telo sa nedá očistiť len tak za týždeň, nejde totiž len o toxické látky ale aj o prekyslené prostredie a to chvíľu trvá, než sa zmení na zásadité a nejde to len tak hocičím. Ja som svoj organizmus čistila 4 mesiace Bunkovou výživou pomáha mi to aj pri problémoch s klbami, nedám na to dopustiť len ma mrzí, že ľudia o tom nič nevedia.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk