Co sa to so mnou robi? tehotna?

Príspevok v téme: Co sa to so mnou robi? tehotna?
smoulinka123

ahojte.... mam taku otazku...

dostala som menstruaciu prvy den som zacala brat aj antikoncepciu, 5. den - 5. tabletka - sex.... dobrala som prvy balicek antikoncepcie a mala by som dostat menzes, lenze uz pocas toho ako som brala posledne tabletky som mavala hnedy vytok .... a neviem co to moze byt... ak ma niekto skusenosti bola by som rada, keby ste mi povedali co a ako a na com som... ci mozem byt aj tehotna...

Dakujem

maria1113

neboj, počas tých siedmych dní, si chránená. Vlastne od prvého dňa užívania antikoncepcie, len ju musíš brať poctivo

smoulinka123

takze sa nemusim vobec znepokojovat... :) dakujem, ale aj keby som bola tak by mi to problem nerobilo... :)

A este ak sa smiem opytat mozem otehotniet aj pocas 7 dnovej pauzy medzi balickami HAK, ked mam dostat menstruaciu?

lioness_01

jaj, sorry, zle som to prečítala..chybu si neurobila..tehotná nebudeš... máš slabý menzes kvôli antikoncepcii

lioness_01

smoulinka, tehotná zrejme nebudeš, len máš slabý menzes, lebo si začala brať antikoncepciu, ale urobila si chybu...ak si začala v piaty deň tak si sa mala ešte týždeň chrániť aj inak, a nie sa hneď spoliehať na ATK