Tetovanie

whee_ee

rebellin, tak niečo také som určite na mysli nemala ... :) a človek by si mal plniť svoje sny, ak je ním tetovanie, nech sa páči, veď sme mladí... nikomu tým človek neublíži, tak prečo nie... treba žiť pre súčasnosť, vyťažiť zo svojho života čo najviac, žijeme len raz...

Sisi!#%

Ja mam tetovanie na tretinu chrbta som spokojna. Velmi sa mi to paci a nelutujem to. Dobre si to vsak treba premysliet aby si nelutoval.

Martin.Marti

Tetovanie vplyv urcite ma,praca napriklad.Myslim si ze rozdiel je dat si mensie tetovanie na biceps,a potom je rozdiel dat si tetovanie na celu ruku.Ja chcem prave na celu ruku,farebne moje znamenie(blizenci)a okolo toho dake pestre svetle farby.Cosi treba najskor vymysliet.

rebellin

Už vidím ako machrujú potetovaní dôchodcovia niekde v parku, kto má zaujímavejšie tetovanie, po názorných ukážkach sa ťažko dvihnú z lavice, oprú sa o svoje paličky a budú sa domov ponáhľať pre dávku liekov aby ako tak prežili ďalší deň.Dosť smiešne.

whee_ee

Mám, idem mať ďalšie, nemám nič proti, každý nech si robí, čo chce. Názory druhých ma netrápia, len si to treba premyslieť, aby si neľutoval neskôr :)) Odstraňovanie nie je bohviečo... A keď budeme starí, tak každý druhí v našom veku bude mať tiež tetko :))))