Tučná, škaredá a opustená

Príspevok v téme: Tučná, škaredá a opustená
nepekná

Chcela by som sa spýtať prečo je pre ľudí výzor taký dôležitý. Som tučná a to už od malička... nech som robila čokoľvek neschudla som, držala som diéty až som takmer nejdela nič a skončila v nemocnici...áno je to zúfale ale aj ja som zúfalá. Stratila som akékoľvek sebavedomie a dsebaúctu. Nemám žiadnych priateľov, nikto o mňa nemá záujem a aj takí čo sa so mnou krátkodobo bavili prestali (asi kôli tlaku okolia). Nikto mi nedá šancu ani ukázať, čo vo mne je, či som zábavná, či niečo viem... Všetci sa mi smejú a ohovárajú ma (potom sa šíria veci, ktoré ani nie sú pravdivé)už od zákaldnej školy a nezmenilo sa to nai na strednej ani na vysokej...Aj keď som zmenila prostredie v ktorom sa pohybujem, vždy je to rovnaké. Môj život je iba utrpenie, veď nikto nechce byť sám.Asi aj preto píšem na toto fórum , lebo to nemám komu povedať...

lost

poznam dost ludi co ma nadvahu, ale ze by som na nich pozeral ako na "chod prec" tak to neee.. ludi je na svete vela.. napr u nas v okoli kde byvam je dost ludi co maju viac kg nez je "ideal" ale stale ich vidim v spolocnosti inych ludi (praveze aj v spolocnosti podvahovych), cize nemoze to byt problem..

a poznam aj ludi, co maju (dufam ze to necitaju, ale nemyslim to v zlom) naozaj NADvahu, (i ked pravne by sa malo hovort nadhmotnost, a hmotnost, lebo vaha znamena vo fyzike nieco ine, ale nevadi..) a zaradili sa do spolocnosti (maju vlastnu firmu, isli od nuly, cez zamestnania rozne atd), maju rodinu (tj. muza/zenu) a aj deti !!! a nikto ich neberie ako "ty tlustoch chod prec" ale naopak, beru ich s respektom.. maju aj okuliare, aj hruby hlas (na zenu malo zensky aby sme sa chapali), ale toto im VOBEC neubera na ich hodnote!!! a aj ked s nimi mam len pracovny vztah, kludne by som s nimi isiel nadovolenku atd, alebo proste mal ich rad ako ludi aj v osobnom zivote, lebo su to normlany ludia, co ma potom ako vyzeraju?

ide o spravanie, nie vyzor..

ale najdes isto ludi, co si myslia presny opak, tych pekne odsot odhod od seba, vyuzi svoje fyzicke schopnosti na toto !!! :D

a budes vysmiata..

misenkaaaa

No moja rada je jednoducha, zacat cvicit :) prave v suvislosti s tym chcem vyskusat rozne doplnky vyzivy pre zeny...na tej stranke www.fitnesclub.sk je aj vela fatburnerov, co robi vlastne za vas bez cvicenia zazraky...chcela som sa len spytat, ci nahodou niektora z vas nema skusenosti s touto strankou, respektive produktami, lebo sice mam zatial odtial pozitivne ohlasy, ale tak kazda recenzia dobra, dakujem :)

sususu

nepekna to asi nebude tvojou vahou...ja poznam vela "ludi pri sebe" ktori maju kopec priatelov a ludia ich doslova zboznuju lebo prijali sami seba taki aki sou... tak to asi tym nebude... mozno si dost pesimisticka co dost unavuje ostatnych a prenasas zlu naladu??? to je viac otravne ako nejaky vyzor..skus sa nad tym zamysliet, najde pekne veci na sebe a bud optimistickejsia..ludia si ta zamiluju :-)

Lulita

jujus - jest 4-5 x denne male porcie, najlepsie delenu stravu a viac sa hybat, pojde to dole, sladkosti vynechat, aj pecivo

JahO_Odka

Mala som tiež nadváhu, teraz som štíhlunká. Zhodila som asi 20kg za rok a pol, teraz to už len udržiavam.
Musím ti povedať, že musíš absolútne prehodnotiť svoje stravovanie, a to dlhodobo. Musíš raz začať jesť zdravo a už sa neobrátiť späť za mastným a sladkým.
Poviem ti, ako som schudla ja: začala som chodiť na prechádzky, dlllllllllllhé prechádzky (tak 2 hodiny denne približne) a jedla som každý deň 3 celozrnné kaiserky (občas s maslom a medom, ak sa mi žiadalo sladkého. Inak vždy so šunkou, šalátom, syrom, paprikou a pod.). Toto som držala rok a pol. Samozrejme, občasné zhrešenia 1-2x do týždňa, ale aj tak to šlo. Jediné, čo som si neodriekla absolútne, bola horká čokoláda.
Teraz sa stravujem normálne, aj keď sa snažím nejesť vyprážané a sladké. Ale nie vždy sa dá. Proste udržiavam si váhu tým, že ak to preženiem, tak si dám opäť 2-3 dni prechádzkové a kaiserkové :)
A nič nevzdávaj, makaj :) Nikto ti kvalitu života nezlepší. Musíš to urobiť len ty. Tak šup šup, a držím palce.

jujuš

Ahojte potrebujem radu.. som tučna .. snazila som sa schudnut ale nejde to,, uz neviem ani co mam robit kazdy sa mi posmieva a ohovára ma .. ja uz neviem co mam robit som s toho uplne znicena a je mi stoho zle.. preto potrebujem radu.. co mam robit.. dakujem ...

jajajajajja

Mozno tuto radu zoberies....aaa dalsia kravina...ale zivot je taky ze ostatni su k tebe taki aka si ty k nim...

mozes byt tucna skareda plesata...ale dolezite je to ci to das na sebe pocitit...ked stale upozornujes okolie na to aka si tucna a skareda a neviem co tak okolie nebude vnimat na tebe nic ine len to co im das najavo...

najhlavnejsie je zacat premyslat pozitivne...a zacni hladat na sebe veci ktore sa ti pacia...ZOBER SI PAPIER A NAPIS 10 VECI KTORE NA SEBE MAS RADA !!...(neze si povies ze...aaa kravina...za vyskusanie nic nedas)... napis si to a na dalsi den si napis 20 veci a stale si to pozeraj a pozeraj...ZACNI UPOZORNOVAT LUDI NA TVOJE KVALITY...ukaz ludom co je v tebe v com si dobra....USMEJ SA...zamraceny clovek nebude pre okolie nikdy vabivy a moze byt aj najkrajsi na svete...

vies...NAJVACSI PROBLEM JE V TEBE...a najprv si to musis priznat...prestan sa lutovat a obvinovat ludi ktori sa k tebe spravaju zle...urob zmenu v sebe

brazilcanka

tiez mam kamosky ktore su silnejsie a uplna pohoda. bude to asi v tom ze postva ti totalne ubera na sebavedomi a si z toho nestastna, ale takto nic nevyriesis.
uvedom si aj ze obezita je hlavne nebezpecna zo zdravotneho hladiska. na ostatnych sa vykasli a zameraj sa na seba, na svoje zdravie, vyzor. nemozes sa lutovat a plakat ze si taka onaka. je vela stranok o chudnuti a zdravom zivotnom style a z nejedenia este nikto neschudol. pozri si relaciu " ste to co jite", ja to pozeravam aj ked taky problem nemam ale vzdy ma fascinuje ze ludia ktori mali aj 150 kg schudli pravidelnou vyzivnou stravou a pohybom kazdy den a zmenili sa na nepoznanie. budes vitalna a spokojna, len sa do toho musis pustit a neobzerat sa na ostatnych, nech si myslia co chcu.