Strach povedat Lubim?

Príspevok v téme: Strach povedat Lubim?
Nelubena :(

Ahojte mam priatela chodime spolu skoro pol roka a boji sa mi povedat ze ma lubi:( Nie preto ze nechce lebo hovori ze to citi aj ze ma lubi ale nedokaze mi to sam povedat.. este nemal priatelku a nikdy tak nevyznaval nikomu city... Co mam robit cakat ze raz mi to povie ? Povedal mi to parkrat, zazili sme spoolu najkrajsie chvile ci uz prenho ci premna :( dakujem :(

ta3

Nelubena, muzi citia a myslia uplne inak ako my zeny, my to potrebujeme aj pocut, ale muzi su skutocne ini, pravdaze najdu sa aj taki, ktori to svojej partnerke, ktoru naozaj miluju aj casto hovoria a to sami od seba, ale to su skor vynimky a kedze tento Tvoj priatel je este aj hamblivy, preto Ti to nehovoril, ale neboj nic, casom sa osmeli a urcite Ti to povie a potom budes prestastna, prajem Vam to obom, lebo laska je najkrajsia vec, ktora sa nam moze prihodit

Nelubena :(

TA3 a este som chcela ze tie slova nic neznamenaju som si myslela ze ked mame nadherny vztah tak ich budem pocut castejsie po kazdej krasnej chvile co prezijeme .. preto som si myslela ze ma nelubi lebo mi to nedokazoval tym ze mi to nehovoril ale pritom mi to dokazoval objatim bozkami a ja som si to neuvedomila :( nevedela som ze slova niesu dolezite ale uz to viem a dakujem este raz :)

Nelubena :(

TA3 hej uz som to pochopila :( neviem preco som tak rozmyslala bola som hlupa :( celu dobu nadtym rozmyslam a uvedomujem si to.. vazim si a prisla som na to ze mozem byt rada ze som takeho stretla.. dakujem vam vsetkym co napisali cenim si to a aj dakujem ze ste mi otvorili oci :)aspon si uvedomujem ze som robila chybu a ked mi bude hovorit slovo lubim ta budem si to uzivat a vediet aky je to nadherny pocit pocut to ked mi to povie od srdca :)

ta3

je dobre, ze si si to vdaka Ivane uvedomila, napisala to velmi rozumne, ale som prekvapena Tvojou detinskostou, ked citis, ze Ta ma rad, to je podstatne, slova lubim ta su casto iba prazdne slova a pretoze je trochu hamblivy, zatial to nehovori, ale vydrz, dockas sa od neho aj slovneho vyznania lasky, vaz si, ze si ho vobec stretla, mohla si natrafit na takeho, ktory by Ti to sice casto vravel, ale by Ta ani zdaleka nemal rad tak ako tento

Nelubena :(

dakujem ivanka a kvoli tebe som si to uvedomila a nechapem ako som mohla nad takym niecim rozmyslat .. Velmi si mi pomohla :)

ivana45

Rado sa stalo, zavidim ti a nekaz si to.

Ver mi, ze hodnotny chlap takymi slovami neplytva. Ked ti to vynimocne povie, nebudu tie slova zdevalvovane a budes moct byt hlboko stastna.

Ty sama predsa vies, ci ta ten vztah posilnuje ...tak o com tocis ._)

Nelubena :(

Ivanka dakujem co si mi napisala ja to citim viem ze hej mozno som blba ked to chcem pocut a mas aj pravdu ... ja len som cakala ze ked ma najkrajsi vztah ako vravi tak mi to aj povie ze ma lubi ne? a ked mi vravel zeby som aj ja mala najkrajsi vztah .. aj ked ho mam,. sa ma pytas ci to neviem ze ma lubi ale ja to viem viem ako sa kumne sprava , ako sa namna usmieva , stale je to krajsie a krajsie medzi nami kazda jedna chvila a mozno som fakt marnomyselna ale nedoslo mi to :(

ivana45

samozrejme, ze je mozne to, co pise kamilus: ze to nehovori, lebo vie, ze to nie je pravda a nerad klame.
Mozno vie, ze si docasnym riesenim (kym si nenajde krajsiu, lepsiu, bohatsiu) a okyptene svedomie mu nedovoluje v tej situacii hovorit ti vyznania lasky.
Ty predsa musis vediet, ci ta niekto ma rad. Ci ta lubi - to uz je tazsie, kazdy si pod tym moze predstavit nieco ine.
Naozaj to nevies ?
Co ziskas, ak ti to bude hovorit? Pravda, okrem prijemneho pocitu? Nie je to zaruka ani trvaleho ani kvalitneho vztahu. Ale, uznavam, je prijemne pocuvat take slova.
Zazila som, ze ma chlap zahrnal vyznaniami a necitila som sa milovana. Vedela som, ze nas vztah je vselico, ale Laska .. asi tazko. Aj ked...kazdy si pod tym moze predstavit nieco ine.