Strach povedat Lubim?

Príspevok v téme: Strach povedat Lubim?
Nelubena :(

Ahojte mam priatela chodime spolu skoro pol roka a boji sa mi povedat ze ma lubi:( Nie preto ze nechce lebo hovori ze to citi aj ze ma lubi ale nedokaze mi to sam povedat.. este nemal priatelku a nikdy tak nevyznaval nikomu city... Co mam robit cakat ze raz mi to povie ? Povedal mi to parkrat, zazili sme spoolu najkrajsie chvile ci uz prenho ci premna :( dakujem :(

ivana45

nelubena, zvolila si si uplne nespravny nick. Lepsi by bol: "hluchoslepa na neverbalne informacie".
Slovne vyznania lasky idu najlepsie
1. sobasnym podvodnikom
2. niektorym parazitom, ktori svoje "lasky" bezskupulozne vyuzivaju
3. nepraktickym ukecanym poetom
4. hysterickym chlapom (ano, su aj taki)
5. este by sa naslo

Normalny muz, ktory mysli vazne, ked nieco take povie, takymi slovami nemrha. Cim je malovravnejsi a cim dlhsie vztah trva, tym menej sa to vyskytuje. Ale tym viac je to jasne. Aspon rozumnym dievcatam. Nenut ho. Mozes skusit co-to vydolovat hravou formou, ked uz si taka marnomyselna. Hlavne to neprezen.

Nelubena :(

tak dakujem no uvidim ci bude zmena a ked nebude tak to asi nema zmysel :ú este mi povedal ze jeho kamoska co chodila s frajerom povedala po roku ze ho lubi ... tak aj tomu som nerozumela preco mi povedal taky cudny priklad

Kamilus2011

Keby ťa ľubil urobil by všetko preto, aby si bola šťastná :)))) a keď si mu to povedal a on to nemení,hmm.. možno cez písmenka klamať vie, ale do očí to už je tažšie :)))

Nelubena :(

to ja som v nemecku.. hmm A teraz ako zistim ze ma lubi alebo nie ked som mu to povedala ze mi to vadi a ci ma vobec lubi ?

Kamilus2011

Hmm vieš koľko sladkých rečičiek som sa napočúvala ja. Aj toho, že keby ma neľúbil nebol by so mnou. A ZRAZU... ten človek urobil koniec, lebo ma už neľúbi, a žiadne zmena v správani unho za tú dobu nenastala. Len ja som cítila, že ma neľúbi a aj sa mi to potvrdilo. A vy ani nieste spolu? Kedže je v Nemecku.

Nelubena :(

KAMILUS ja nemam ten pocit ved koli mne precestoval zo slovenska do nemecka aby sme boli spolu na silvestra..som prva co ma somnou co hovori nadherny vztah aj k sebe pasujeme stale je to o niecom inom stale si mame co povedat .. len mi to nedokaze len tak sam od seba povedat.. ja len nechcem aby bol hanblivy..:( teraz planujeme na valentina hotel tak si myslim ze nieco len citi :( a aj mi povedal ze keby ma nelubil tak somnou nieje :( a viem ze zenska intuicia je najlepsia ..hmm

Kamilus2011

ženská intuícia je super. ked citis ze ta nelubi tak je to tak. vzdy ked je nieco divne, je to pre nieco. poznam to. tiez som si polroka hovorila, ze niekto s kym som potrebuje cas. a teraz sa so mnou rozisiel, lebo vraj ma tak velmi nelubi ako ja by som chcela. a tiez som mala pocit, ze ma nelubi a pocit bol pravdivy :) drzim palce

Nelubena :(

ja mu to poviem a on mi odpovie ze ma tiez lubi do smsky mi stale pise ako velmi ma lubi len to ze je problem ked sme pri sebe :(

LOLLA

Tak mu povedz, ze ho lubis...A ked on nato nic nepovie, spytaj sa ho ci aj on teba...A pytaj sa ho to stale ;) Mozno si zvykne a zacne to hovorit uz aj bez pomoci:)