Ples a líčenie

Príspevok v téme: Ples a líčenie
miska222

Ahojte, chystám sa na ples, rozmýšľam nad tým že sa namaľujem sama, chcela by som aby mi make up vydržal aby som sa príliš neleskla. poradíte mi nejaký? a prosím aká kombinácia očných tieňov by sa mi hodila mám hnedé oči a budem mat také cyklamenové šaty jednoduhšie, dakujem

suzie118

ahoj tiez sa chystam na ples a bola by som rada keby ste mi poradili ake mam zvolit licenie k cierno-sivo-bielym satam (sivo-biele su na nich kvety)? Dakujem

Sussana

Ak sa vies orientovat na youtube.com , vyskusaj rozne videa.. tam mas vsetko krok po kroku.. vyskusaj napisat napr. make up tutorial.. a ptm si uz len hladaj videa.. ale za vsetko daj tutorial, to mas ako step by step.. Domace licenie je fajn, pokial si v tom zbehla a nelicis sa prvykrat.. lesknut sa budes podla toho,aky druh pleti mas, kazdopadne si mozes kupit puder a potom sa mozes prepudrovat.. pouzi maximalne 2-3 odtiene.. od vnutorneho kutika mozes pouzit bielu alebo slabo ruzovu, od polky oka tmavsiu a na koniec viecka najtmavsiu.. v obchode aj kupis duo tiene, ktore spolu ladia.. a ak si nevies rady, zbehni radsej za profesionalom.. ja som vyucena kozmeticka vizazistka, tak ak by si este mala nejake otazky, kludne pis.. :) ja mam tiez hnede oci(skor tmavohnede) a najradsej sa licim fialovymi, ruzovymi a cyklamenovymi tienmi .. perfektne to vynikne pri hnedych ociach.. ale zalezi aj od toho, kolko mas rokov