Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SZU - vseobecne lekarstvo

buduca_medicka

------Ahojte! Hladam SPOLUBYVAJUCU,buducu prváčku SZU Všeobecného lekárstva,do 2-izbového bytu na KRAMAROCH. som tiez buduca prváčka.ak máš SERIOZNY zaujem pis na moj

mail : buduca.medicka@azet.sk -----------

jarushka.fox

Chemia bola hrozne tazka a boli niektore otazky pozmenene. neboli uplne ako v podkladoch..niekde dali moznosti c d uplne nove..uvidi sa..ale ta chemia bola hrozna..

och

a testy ste mali vsetci rovnake alebo mal kazdy vygenerovany svoj? a je tam nejaka spravodlivost? napriklad ako na komenskeho, ze maju vsetci rovnaky pocet prikladov

och

na podobnej urovni ako na komenskeho bola, mozno este lahsia, lebo su tu len 4 moznosti. ak by dali celu knihu lahku ako biologiu, tak sa im moze stat, ze to viac ako 30% ludi napise na viac ako 100%. tazko povedat, ako to budu robit. ja osobne si myslim, ze ak je bod len ked mas 4 spravne odpovede a ak mas nieco zle, tak strhnu bod (pripadne 0,25 boda), tak niektori ludia mozu skoncit aj v minuse:-D

Laurina22

Ja som sa ucila knihu celu avsak chemia bola brutal a nielen podla mna.Vsetci to hovorili,ze chemia bola tazka jednoducho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.