Moj psik

Príspevok v téme: Moj psik
.......

dnes som sa musela vzdat mojho maleho psika a citim sa hrone:-(((( viem ze tam kde som ho dala sa bude mat dobre mono lepsie ako u mna len ma to strasne trapi:-( ked som videla jeho smutny pohlad ked odchadzal:-(((( a dnes mi povedali ze bol velmi smutny:-((( Mozno som sem tuto temu ani nemala davat len som sa potrebovala vyrozpravat ........

soffa

to je to najlepsie rozhodnutie ktore sa v takej situacii dalo urobit.neboj sa pes si zvykne,ak bude mat pri sebe dobreho pana.je to lepsie ako ho nechat sameho doma,trpel by tym....

ta3

pracu zobrat si musela, to je jasne a ked si ho nemohla vziat do penzionu a dala si ho panej, o ktorej vies, ze sa riadne o neho bude starat, tak sa uz netrap, snaz sa na psika nemysliet a ked, tak len s laskou a s pocitom istoty, ze nova majitelka mu dava dostatok lasky

........

no lenze ja budem byvat v penzione a tam by som si ho zobrat nemohla !! a do prace som nastupit musela lebo bez penazi sa zit neda....je mi z toho zle ale inu moznost som nemala....potom som este rozmyslala ze by som mu cez tyzden platila penzion pre psov lenze som si to romyslela lebo tam by trpel a citil by sa opusteny tak som sa rozhodla ze ho dam jednej pani a tam sa bude mat naozaj dobre

ta3

hm, nasla si si pracu, rozumiem tomu dobre, ze cez tyzden budes koli praci mimo domu?, dobre, ale cez tyzden budes musiet tiez niekde byvat a v praci budes 8-10 hod, tolko psik moze byt sam, tak nemohla si si ho vziat so sebou? Pravdaze praca je pre Teba velmi dolezita, ale ja by som sa snazila pracu a psika nejako sklbit dohromady, ja by som nebola schopna sa ho vzdat

lost

Skutocna laska spociva v tom ze aj nechame ist toho milovaneho, aby sa citil lepsie.

Mohla si si ho nechat, ale bolo by mu smutno doma samemu tak dlho, alebo ak by mal zit na viac miestach naraz. Cize v podstate bola by medzi vami laska, on by ti ju stale daval, avsak dostaval by ju asi menej ako by ocakaval (malo casu?), alebo tak myslim ze by mozno nevedel "povedat" ze potrebuje "viac".

Raz si budes moct dovolit mat psika znovu a uz na cely jeho zivot :)

Cize to ze si mu dala domov, nech znie akokolvek sialene, bolo extremne statocne a hlavne NESEBECKE. Proste skutocna laska voci tomu psikovi :)

Deee

ked sme museli dat psika my novemu majitelovi, revali sme cely tyzden, cela rodina, mali sme vystavny kus vzhladom aj povahou, a stale nam strasne chyba, zarzu je prazdno a nuda, svokra to zhrnula, ze nam odisiel clen rodiny...a zevraj pes...postupne to prejde...

mate59

nemaj výčitky svedomia, spravila si dobre.Ak je v dobrých rukách, po týždni dvoch si zvykne na nových pánov a tým, že oni ho budú mať radi,bude mať sťastný psí život.Tebe to takisto prejde časom.Zriadiť si psíka je veľmi veľké rozhodnutie a treba si ho dobre premyslieť, než príde do rodiny.

......

ratlik toy :-(( musela som lebo som si nasla bracu a budem musiet cestovat iba cez vykend budem doma a nemal by sa o neho kto starat :-( je mi z toho smutno :-(( ale mam aspon istotu ze u rodiny ktorej som ho dala sa bude mat velmi dobre...