Blond

Pa3ka

Ďakujem jankaaaaaaaa
tak ešte nejaký ten týždeň počkám a potom skúsim tú garnier :) ešte raz ďakujem za rady, :)
ale kľudne daj vedieť ak ešte niečo vyskúšaš, budem len rada, ja potom napíšem ak to zabralo :)

Pa3ka

No, dosť sa bojím ich opäť farbiť, hlavne keď už teraz sa mi zdá že sú veľmi poškodené - používam veľmi výživné masky aj kondicionér - ale nepomáha to.. a tak asi nejaký mesiac počkám, aby sa mi tou farbou ešte viac nezničili... a tiež sa bojím ako to chytí, lebo niektorí hovoria takú farbu, niektorí takú... ale možno skúsim tú garnier čo si písala :) ale ešte skúsim počkať, po prípade vyskúšať ten šampon - čo to urobí... :) ďakujem

jankaaaaaaaa

mozes pouzivat pri kazdom umyvani, ale ak mas vlasy vyrazne zlte,, pochybujem ze to pomoze, ten sampon je skor nato, aby vlasy nezltli ked uz su pekne blond, teda ze udrziava peknu farbu. mala by si si skor tie vlasy zafarbit znova na normalnu blond bez zltych odleskov

Pa3ka

Ďakujem jankaaaaaaaa
ja som nevedela, ako slúži zosvetľovač, lebo som dôverovala tomu, čo mi povedali, hovorili mi, že po ňom budú vlasy pekne biele alebo popolavá blond... ďakujem, skúsim ten šampon, aj keď sa dosť bojím, aby mi vlasy neostali fialové ale tak keď hovoríte, že sú s tým dobré skúsenosti, vyskúšam i ja :) veľmi pekne Ďakujem... a ešte ak sa môžem spýtať, môže sa ten šampón používať na bežné umývanie vlasov?? alebo len každý druhý - tretí raz? nechcem aby mi vlasy vypadali... :) ale ďakujem :)

jankaaaaaaaa

kup si farbu garnier natural colors odtien 111 a nebudes mat ziadne zlte odtiene.
a necuduj sa ze po zosvetlovaci ti zostali nepekne vlasy, kedze je to zosvetlovac, slizi len na zosvetlenie vlasov, nie na zafarbenie na peknu blond.
a ten fialovy sampon sa da kupit v DM drogerii, vola sa swiss o par, a je aj taky fialovy od schauma a maju ho skoro vsade

Pa3ka

Ahojte baby, ja som si dala nafarbiť vlasy už niekoľko krát - vždy u kaderníčky: ani jedna nedokázala urobiť odtieň o ktorý som ju žiadala... :( Teraz mi hovorila že mi dáva popolavý blond alebo také niečo a chytilo to do ryšavo - červena: katastrofa! kúpila som zosvetľovač, lebo mi to poradila kamoška a dopadlo to nie moc dobre... - mám čudne žlté vlasy - skôr do ryšava. :( už som počula o tom fialovom šampone ale som ho nenašla. Neviete mi poradiť, kde by som ho mohla kúpiť? a naozaj zosvetľuje tak ako hovoria?? :) ďakujem za radu :)

tinulina

Majuska kde si, aj ja by som rada vedela nazov tej farby, nenapises prosim? mam za sebou farbenie loreal majiblond 901s, zevraj svetla popolava, je to farba z kadernictva, no aj tak ich mam zlte. Teraz mam po farbeni korienkov fabou Garnier Natural Colors 111, a vlasy mam neutralizovane, zlta uz nie je, no nie je to ani blond aku chcem :-( taka tmava sediva je nejaka :-(

martinka54

ja sa tiez davam farbit na blond, robi mi to kadernicka len neviem aky otien mi dava, len viem, ze je to znacka matrix a este sa jej nepodarilo ma zafarbit do zlata, iba ked ma stahovala z tmavej. a na to je dobry sampon od schwarzkopf BC, taky fialovy samponik. premyjes si s nim hlavu a stahuje zltost, ale pozor na to nesmiete si davat kazde umyvanie, lebo mozete mat fialovy otien