cvičením STOP celulitíde.

Príspevok v téme: cvičením STOP celulitíde.
luckaaaaaa

ahojte. mám na stehnách a zadku celulitídu. viem, že proti nej zaberá zdravý životný štýl, veľa tekutím a najmä cvičenie. Práve o cvičení sa chcem informovať. ako cvičíte, koľko krát a ako často a dlho? napr. súčasť cvičenia sú drepy - 30 drepov raz denne každý deň? alebo každý druhý? všade sa píše, že treba cvičiť, tak baby, pochváľte sa so svojim zaručeným "cvičebným" plánom:) určite tým pomôžete mne, aj ostatným:)

nikuša

Ahoj, ja som mala tiež niekedy celulitídu, aj nadváhu, začala som pravidelne cviciť iba cvicením schudnes ale aj sa zbavis celulitídi. napr. stahovanie zadku pomáha, drepy, proste ja som si o tom vela veci cítala na internete skus to aj ty. a uvidís rozdiel ale nie hned po 2 dnoch je to len o povnej voly ak chces cvicit tak budes ::)

kaciatko_7

celulitidy sa clovek nikdy nezbavi, mozno ju vsak zmiernit... aj cvicenie pomaha a zdravy zivotny styl... pozor vsak na sytene vody, tie ju zhorsuju, radsej uprednostnit obycajnu vodu, pripadne mineralku ale nesytenu

lenca45

Cvicenie nie je, zial, vsetko. Za vela mozu geny.Tu je nieco dobre na citanie, namiesto bodka daj skutocnu bodku :)
lidovkybodkacz/celulitida-a-sport-myty-a-pravda-da6-/ln_noviny.asp?c=A081111_000128_ln_noviny_sko&klic=228543&mes=081111_0

:/

no neviem či to je len cvičenim, mam kamaratku čo fakt pravidelne cvici a ma riadnu celulitídu a ja som zase presný opak ja si len semtam zabeham a vobec ju nemam ......