Vylucujem zapach

Príspevok v téme: Vylucujem zapach
zufalstvo

RNG, ty si tu uz pomohol tolkym ludom, dovol, aby som ta aj ja poziadal, lebo doktori mi nepomozu. pisal som tu uz sice, ale zatial mi nikto neporadil. moj problem je v tom, ze vylucujem zapach. ja neviem skade, nechapem to. mam za sebou vsetky vysetrenia vratane kolonoskopie a alergie na potraviny, nic mi samozrejme nezistili. skusal som uz dva dni nic nejest, len vodu pit, ani to nepomohlo. proste z nicoho nic okolo mna smrad. hnusny, taky hnilobny, alebo sladkasty, alebo ako vykaly. boze neviem to ani pomenovat, hnusi sa mi to, hnusim sa sam sebe, v robote si za mojim chrbtom posuskavaju, otvaraju okna, nikomu neprajem takuto chorobu, je to horsie, ako si dokazete predstavit. a hlavne ta bezmocnost, neviem odkial to pochadza, co proti tomu robit. bojim sa vliezt do hocijakej uzavretej miestnosti, nechcem ist do roboty. moja psychika je na dne. momentalne uzivam colonix program, pijem salviovy caj, okrem toho probiotika. som zufaly a spolieham sa uz len na to, ze mi poradis ty, alebo sa stane nejaky zazrak... vopred dakujem!!!

zufalstvo

velmi pekne dakujem, ja som ale uz niekde cital, ze tato choroba je vrodena, teda by som ju mal od malicka. a mne tento problem trva len nejakych par mesiacov. skusal som uz ozaj vsetko...

life is life

Ahoj, moze to byt aj vrodena geneticka vada, ked v tele, konkretne v peceni nefunguje enzym zvany FMO3, ten ma ulohu neutralizovat v tele pachy, nejakym sposobom niekedy nefunguje a vtedy tie pachy vychadzaju cez kozu, usta, nosom pri dychani... Nie je na to liecba, ale je dobre obmedzit potraviny, ktore obsahuju cholin ako napr. morske ryby, pecen, vajcia, pastety, vsetko zo soje vratane sojoveho lecitinu, hrach, sosovica, brokolica, karfiol. Skus ci to pomoze. A netrap sa, inak tato choroba sa vola TMAU, a da sa diagnostikovat v zahranici odberom moca a krvi.

nechtiko

neviem si to predstavit,no ja neviem ci ti vobec nieco pomoze,neverim ze ked si precistis organizmus,ze to prejde

AAANDY

ahoj treba si prečistiť celý organizmus od základu čiže žily a ostatné všetky orgány na to by som ti doporučila prípravky z huby reishi lebo prečisťuje regeneruje celý organizmus a nemá žiadne vedľajšie účinky.Napíš mi a pošlem ti čo by si mal užívať aby si sa prečistil andreafuleova@azet.sk