Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rocna prehliadka u gynekologa

Príspevok v téme: rocna prehliadka u gynekologa
stellastar

mam otazku ci nahodou sa stym niekdo nestretol

bola som na rocnej preventivnej prehliadke a gynekolog mi povedal ze =)
ze som 2 x po sebe (2 roky) mala negativny cytologiua ze je to aj v smerniciach (neviem akych mimochodom ..ze mi teraz nebude robit )

existuje naozaj nejaka smernica predpokladam vydana MZ kde sa hovori ze ak je 2 roky cytologia negat tak 3 sa nerobi ??kde je ta prevencia nechapem ??
dakujem pekne

ps:robil mi len vysetrenie krcka +sono

soffa

to zavisi od doktora,aj mojho som sa pytala,tak povedal,ze on robi kazdy rok,istota je istota,ze jeho to nezabije a pacientky su spokojne.ale pocula som o tom.,ze ak mas negativne 2 roky po sebe tak maas rok pauzu.aj doktor to povedal,zavisi od pristupu...

silvus28

ahoj Stellastar, ja som tiež bola na prehliadke tento utorok a povedal mi presne to isté čo Tebe, vyšetril ma len pohmatom a vaginálnou sondou...a myslím že tak to má byť, teda že ak je cytológia dvakrát po sebe negatívna, na tretíkrát sa nerobí, počula som to aj čítala...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.