Tampóny alebo vložky?

Ivuushka

Baby sa nehádajte preboha koli takej sprostosti .. a áno chcela som vedieť čo je zdravšie lebo som teras dostala krámi .. skúsila som tje vložky a pvoimem vám necítila som sa pohodlne bola som tam ako keyb sparená také neprijemné skusila som ten tamp=on a je to omnoho lepšie ale aj tak ďakujme za príspevky

Ps: nehádajte sa koli blbostiam (a ospraveldnujem sa za pravopis)

Whittie

tamponica - máš pravdu dievča :-D niekto si tu o sebe myslí že je najmúdrejší ( konkrétne lioness_01) ... nepochopím ako niekomu môže prísť hnusné ak sa krv zbiera v tampóne, zvonku je dievča suché, nič nesmrdí... ako to že na vložke je to smradľavé, dievča je "tam" od krvi a tiež sa to tam ukladá... to nedáva zmysel :-D

lioness_01

tamponica, ale sníva... normálne ťa vidím... práve teraz ťa vidím pred sebou... ach, tak nič, to sa mi len vracajú moje paranoidné bludy, to si nebola ty ... .)))

Lills

Ja to kombinujem, pouzivam aj tampony aj vlozky. Cez den väcsinou tampon + intimka, na noc vlozka. S tamponom sa citim lepsie, je to ovela pohodlnejsie :)
Ale tak ako uz bolo povedane, kazdemu vyhovuje nieco ine :)

zuzkas

liones,no čítala som teraz zopár príspevkov:-).nech mi odporučia,sama viem čo mi je lepšie a prečo,veď už krámujem 17 rokov,takže niesom začiatočníčka:-).ja mám pri krámoch strašné bolesti vnútra,myslím spodok,kam by som si musela zaviesť tampón a asi aj preto mi to bolo nepríjemné,bolestivé a už som len čakala kedy ho môžem vybrať!

lioness_01

zuzkas, bacha na vec, lebo za to čo si práve napísala ti môžno za chvíľu niekto odporúči psychologické vyšetrenie pre podozrenie z paranoje...

btw, na alusku som si aj ja dnes spomenula... už som chcela obviniť tamponicu, že je to ona :)))

zuzkas

nečítala som príspevky,ale píšem za seba.mne sú pohodlnejšie a príjemnejšie vložky.tampón som mala 2 krát a bolo to strašné.takže už to do tretice nebudem ani skúšať.takže u mňa jednoznačne vedú vložky.