Tampóny alebo vložky?

kalisok

a co tak menštruacný kališok? rozumný výmysel a inak si myslím, že je to to najhygienickejšie, asi tak :)

tamponica

"nechápem prečo ma tu niekto uráža a vysmieva za to že používam niečo iné", nechcela som, prepáč, ak si teda myslela mňa. vidím, že ti je to úplne ľahostajné, čo si myslím, tak si sa preto rozpísala na 100 riadkov. :D

lioness_01

ja som napísala, že mám psychický blok a že trpím paranojou ? :D :D a kde som to presne napísala? :D

miláčik môj pubertálny, takto ti to vysvetlím.. ešte raz , ale posledný raz :)))

tampóny používam, keď je to nutné (isto uznáš, že sú situácie, keď je nutné si obliecť také oblečenie pod ktoré sa nehodia gaťky s vložkou)... takže tampony úplne normálne používam, ale skutočne len vo výnimočných prípadoch... nemám žiadny hystériu, paniku ani fóbiu si ich dať, normálne to zvládam :)))

vložky mám ale radšej a nechápem prečo ma tu niekto uráža a vysmieva za to že používam niečo iné ako on... :D

takže s tvojim psychickým blokom a paranojou si ma fakt pobavila :))))

nie vložka mi nevadí, lebo neviem ako ty, ale ja si vložku nezasúvam do šušky ale lepím na gaťky :))) takže asi preto mi to nevadí...

jednoducho, som zástancom toho, že tá krv má ísť prirodzene von a nie sa na niekoľko hodín zastaviť v tampóne a čakať na príhodnú chvíľu :)))

budem rada, ak ma nezačneš teraz presviedčať o nejakej moje psychickej anomálii len kvôli tomu, že využívam inú možnosť ako ty :) ja ti nezakazujem tampóny ani ťa nepresviedčam o tom, že sú zlé.. ja som len napísala, čo používam ja :D

tamponica

ako si sama napísala, máš psychický blok voči tampónom, lebo trpíš paranojou, že ti tam "kysne" :D mne je jedno, čo používaš, je to iba tvoja vec... :) mne len nejde do hlavy, prečo sa ti krvavá vložka nehnusí, ale ten tampón áno!!! :D

lioness_01

tamponica :D tak za to, že nemám rada tampóny ma skutočne ešte nikto neposielal nikdy k psychológovi :D

nie sex mi nevadí... ale krvavý tampón niekoľko hodín mi príde hnusný...

prepáč, že nepoužívam tampóny :))) snáď mi to raz odpustíš :D

začínam mať pocit, že tvoj tatko asi šúfuje firme O.B. alebo Kotex, inak netuším prečo by som mala ísť riešiť so psychológom fakt, že nepoužívam tampóny ale vložky :D

tamponica

tá krv tam "stojí" a " kysne", ale naozaj tam nestojí, ale pekne sa vstrebáva do tampónu a tiež tam samozrejme nekysne. a čo sex? vtedy tam máš tiež niečo strčené... :D podľa mňa by si mala navštíviť psychológa alebo už len nevieš, čo máš písať :D

lioness_01

tamponica, mne vadí to, že mám v šuške dačo strčené (tampon), že mi tam tá krv "stojí" a " kysne" ... :) to mi vadí... nie fyzicky... fyzicky tampón necítim, ale psychicky :)))