VYTOK, SUPINKY

Príspevok v téme: VYTOK, SUPINKY
prosim radu

prosim vas o radu, nikdy som nemala mykozu ani nic poobne, az doteraz. zacalo ma to dolu svrbiet, byt cervene tak som si kupila canesten masticku a cipky, na obnovu som si dala gyntima laktobacily. teraz ma nic neboli, ani nestipe, nie je cervene, ale mam divny vytok, su v nom take supinky koze, ktore vyzeraju ako natrhana servitka. mam na vas 2 otazky, ak by sa nasiel niekkto skusenejsi
1. mozem mat pri mykoze tie supinky? na internete som to nejak nenasla. a pri akych chorobach este byvaju?
2. za predpokladu, ze to moze byt mykoza, mam si ist kupit mycomax alebo nejaky iny liek?

ku gynekologovi som objednana presne o tyzden, tak neviem, ci mam nieco robit sama alebo pockat radsej na neho, ale nechcem aby sa mi to zhorsilo

dakujem za vsetky reakcie

jajkafr

neviem s takým niečim som sa ešte nestretla... tie hrudky vo výtoku pri mykotickom výtoku sú spôsobené výtokom určite to nieje olupená sliznica... lebo sliznica je ružová a určite nevyzerá ako natrhaná vreckovka

prosim radu

je to skor ako najemno natrhana vreckovka, ked ju rozoberies po vrstvach a natrhas velmi najemno, asi 4x1mm, take kusky biele. mozno olupana sliznica, naozaj neviem. uz mi to zase preslo, len naozaj neviem, co to moze byt. tie hrudky vo vytoku su cim tvorene? vytokom ako takym? nemozu to byt stocene tie supinky?

jajkafr

nemôžeš zájsť ku gynekológovi aj skôr? bez objednávky ak máš akútny problém?
no neviem o šupinkách vo výtoku som ešte nepočula... pri mykóze je väčšinou výtok, ktorý vyzerá ako tvaroh