Neustále bolesti hlavy

Príspevok v téme: Neustále bolesti hlavy
Vykina

Dobrý den
Chcela by som sa spýtat a poprosit radu. Už od jesene roka 2009 mám neustále bolesti hlavy. A to každý bohový deň. Ja tomu už nedokážem odolávať a už to nevydržím mám len 13 a je to namňa hrozne veľa. Už ked mi nič nezaberá, napchávam sa liekmi. Nevim z čoho to je. Najprv som veľmi ale naozaj veľmi veľma málo pila. (ani po litra za den) ale uz to ovládam a teda ten liter aspon to je. Neviem nechápem..čo mávam migrény či čo??

janica25

Je na to vela pricin u kazdeho spustac je nieco ine no u mna som zistila je byt do ktoreho sme sa nastahovali nakolko tu mame plasne okrem hlavy aj upchaty nos u mna aj u deti a pokasliavanie.A tak isto bolest hlavy mi spusta lepok teda pozor na to co jete...

Vykina

Už viacero ludi mi povedalo , ze to moze byt zo zleho prostiedia. Strykov znamy -PSYCHIATER- tvrdi , ze to moze byt aj z prostredia v ktorom zijem . Ak napriklad nerada chodim domov alebo niekam inam kde je nejaka zla energia ci co.

mmmmmmmmmm

Moja dcéra má bolesti hlavy od 6 rokov, dnes má 10,boli sme už u viacerých lekárov i neurologov, má robené aj CT, aj EEG a všetko ne negatívne. Bolesti stále pokračujú a lekái krčia plecia.

nightmare281

ahoj ked som mala tolko co ty tiez ma bolievala hlava... vtedy si mysleli ze to mam od oci ale na vysetreni mi nic nezistili... ale lekarovi by si mohla zajst...

StanleyH

tvoja mama ma ciastocne pravdu ze ta boli hlava ze nepijes, ale nevim ci je toto prave tvoj pripad, lebo ta boli stale. Treba dodat vitaminy a mineraly lebo si v puberte, a nie tapletkove a synteticke, tie ti skor uskodia nez pomozu

mataBB

preboha ma 13 rokov...v puberte je to celkom bezne, tak ju nestraste...jasne, treba is tk doktorovi ale na 90% to bude preto, lebo je v puberte..aj ja som si tym sama presla

dsada456

Este by som zabudol, vynikajuci na bolesti hlavy je zazvor, ihned prejde bolest, odskusane. Najlepsie je kupit si ho v obchode a urobit zazvorovy napoj, cize vyvarit zazvor v prevarenej vode s kusom maty,citron vyzmykat a pridat cukor. Nielen ze je to velmi zdrave ale aj velmi chutne a osviezujuce.