Olivový olej na odličenie

blond1

keďže mám dosť precitlivelú pleť a k tomu ešte alergiu na rôzne chemické zložky v kozmetike na odličovanie používam 100% čistý mandľový olej, je veľmi jemný, nemastí tak ako olivový olej a je vhodný na všetky typy pleti.A odličuje sa s ním rýchlo a bez sčervenania pleti

Dela

Ja použivam na odličovanie iba olivovy olej - extra virgine a je podla mna super. A taktiež ho použivam po sprchovani na cele telo a to na vlhke telo, ozaj je vinikajuci..

drobnička

Ja dosť často používam olivový olej /normálny kuchynský/ aj na tvár, aj na celé telo po sprchovaní. Je to vynikajúce, lepšie ako akékoľvek telové mlieka. Na odličovanie som ho ešte neskúšala, ale uškodiť nemôže, keďže ja si natieram aj oči a som s ním veľmi spokojná. Mám suchú pleť.

hmmmmmmmmmmm

myslism si,ze je vhodny len pre suchu a citlivu plet, urcite nie pre mastnu,alebo zmiesanu.ale pocula som,ze jojobovy olej neupchava /az tak??/pory,ale ci je ucinny na odlicovanie..
detsky olejcek obsahuje tekuty parafin a ten upchava pory.
najkvalitnejsi olivovy olej dostanes v lekarni, predaju ti kolko chces, ebo to rozlievaju z vacsej flasky, mozno ale dnes to maju uz maju priamo od vyrobcu.

casanta

Myslim ze olivovy olej by nemal nic pokazit, ale neviem ci by som to ja skusala, ked uz olej tak skus detsky olejcek..mam vyskusane a je to fajn

delphia

olivovy olej je olivovy olej. ak uz je nejaky specialny, s obsahom nejakej latky, tak uz sa nejedna o olivovy olej, ale o pripravok s obsahom o.i. aj olivoveho oleja. a ci je dobry ma odlicovanie? osobnu skusenost nemam, ale nevidim dovod, preco by nemal na ten ucel posluzit. za vyskusanie nic nedas