existuje frigidný muž?

Príspevok v téme: existuje frigidný muž?
asi.ja

ahojte.. tak vie mi niekto odpovedať na moju otázku? nemôžem povedať, že som uplne frigidná, ale mne by stačilo mať sex tak dva krát do mesiaca, nepotrebujem to vôbec.ale ked to mám,tak je to krásne. a hlavne, najlepšie je to, ked mám v sebe aspon trošku vína .. no a priatel, ten by to dokázal robiť aj tri krát do dňa. stále na to myslí .. a my sa potom často hádame kvôli mojej nechuti k tomu..
takže, existuje a je tu aj vôbec niekto taký, kto nepotrebuje mať sex často? chcem si nájsť niekoho takého a bude pokoj a môžme sa venovať iným veciam dakujem, hlavne za pochopenie a dúfam, že sprosté narážky si nechajte ..

happi:-)

poznam takeho chlapa, nikdy nazacina prvy a staci mu to s velkym premahanim raz za mesiac, mozno menej, takze nieco ako ty

asi.ja

no ja mááličko iniciujem milovanie, ale záleží to len na mne, či sa budeme, či nie ..takže sa musím viacmenej prekonávať k tomu..aby som priatela nenahnevala..a to je to, že on to chce stále a aj ked som unavená, alebo proste nemám chuť, či sa mi nechce, málokedy to chápe .. ale bude to tým, že je odo mna mladší .

eklhaft

Je mi to trochu take divne. Ja s priatelkou sulozime ,ked na to mame chut obaja a vobec nerozmyslam nad tym ci to bude kazdy den ,alebo len raz za dva tyzdne. Jednoducho ked chcem ,ale jej sa chce spat ,alebo nema chut ,tak sa nic nedeje a zas naopak. Ale ked mame chut obaja je to krasne. Snad tochu viac tolerancie medzi sebou.....

asi.ja

lienka, no krásne napísané teda :) asi to bude tak aj u mňa, lenže to znamená, že sa mám kvôli tomu rozísť s priatelom a hladať niekoho, alebo čakať na niekoho, s kým to bude ono?! no neviem .. a čo ked ho nenájdem?! ...

lianka2

Teda, nechcem nejako mudrovať, ale naozaj je možné, že keď stretneš niekoho, kto ťa bude vzrušovať, len keď sa ťa jemne chytí za zadok, tak to bude iné :))

lienocka2

Ja som mala tiež viacero sexuálnych partnerov a doteraz som bola na tom tak isto ako ty. Nie, že by som sex nemala rada, to mala, ale nkdy som nebola iniciátorkou ja, a ak nebol, tak mi to nevadilo. Ale s mojím terajším partnerom je to úplne iné! Neskutočne ma vzrušuje aj výzorovo a ešte k tomu ho aj milujem, takže je to úplne úžasné. Doteraz som mala len sex, s ním sa milujem. Ak náhodou zaspí, keď je unavený z roboty tak ho aj zobudím a začnem dráždiť(povedal mi, že bude vždy rád, keď ho zobudím). A vždy keď som s ním, mám na to chuť a krásne sa milujeme. Až s ním som zistila, že čo to milovanie vôbec je, najskôr sa len dlho mojkať a obidvaja sme neskutočne rozpálení a potom....:-)

0vecka

mne to pripomina ten ftip.. ze kamaratky sa rozpravaju ...
ten moj novy frajer je sexualny maniak pyta to odomna aj 10x denne....
a ta druha hovori. a ako casto to robite ...
no este som mu nedala...

AdamKrt

asi.ja:

jemu to jedno je, ale Tebe to neni jedno. Ty sa nedokazes uvolnit. Orgazmus je zalezitost psychicka a mozes ho mat z roznych vnemov roznej intenzity.

Mal som presne ten isty problem s parterkou. Dokonca to bolo este horsie nez u Teba. Ale muselo sa najst miesto, kde nikto nerusil, plus pouzil som X dalsich metod a sposobov na uvolnenie a sam som bol prekvapeny, aka bola odozva. Uplne sa prebudila... Ty si teraz myslis, ze Ti to staci. To iste mi tvrdila partnerka. Potom, ako sa naucila lepsie uvolnit a relaxovat a pri dobrom pristupe, hovorila, ze sa to nedalo s predchadzajucimi zazitkami ani porovnavat. Je to proste nieco, co si neokusila a tak si myslis, ze si taka, ze to nefunguje na Teba. Keby si to zazila, hovorila by si ine.

S ex sme sa posunuli pri milovani na urcitu uroven. Bolo to uzasne, ale ako som zistil a studoval rozne informacie a poznatky, NEBOL TO KONIEC a este sa dalo zajst aj podstatne dalej. Ale ak na to nemas dostatok casu, vole a vhodneho priestoru, nemas sancu na to dosiahnut...

Je obrovsky rozdiel, ked vnimas vsetko naokolo a ked pre Teba exisuje iba jediny uzasny pocit okamziku, ked sa vsetko straca a je tam iba ten pocit. Ak ho nabudis dostatocne casto a dlho, zacne Ti to chybat. Ked jes nejake fadne jedlo, nemusi byt zle, moze Ti dokonca chutit. Ale je rozdiel, ak je to jedno gurmanskym zazitkom. Take veruze budes chciet castejsie, ak sa da... :)

Skuste OBAJA zmenit pristup a hladat, ako to urobit krajsim. Ochudobnujes sa o vela, ak si myslis, ze je dobre to potlacat a hladat si impotenta.... :)

asi.ja

adam, viem, že to nemyslíš zle a asi vieš, o čom píšeš, ale ja nie som ten prípad.. (bolo by to asi velmi jednoduché). no priatelovi napríklad ani nevadí, že sa to nedá na sto percent, že je niekto vedla v izbe a tak podobne a naštve sa, ked sa ja na to vyhovorím ... ale vážne, vôbec nemám potrebu mať milovanie, či sex. orgazmus mávam len klitoriálny,ale nesťažujem sa.. a väčšinou sa milujeme len preto, aby som ho neurazila, či nezranila, ked viem, ako velmi to chce a sme tak málo spolu ..

AdamKrt

asi.ja:

no tak to sa nediv, ze sa nemozes uvolnit. Keby si bola niekde, kde mozes ziapat na plne hrdlo, robit co chces, behat tam naha a mala by si milujuceho priatela, ktory Ta chce potesit a robi vsetko pre to, zamestna vsetky Tvoje zmysly, to by si videla, ako by si sa uvolnila. Ked sa mozes pri orgazme totalne uvolnit, kricat az sa okna trasu a nemas ziadnu obavu, ze to bude niekto pocut, co si bude mysliet, ci niekto ma dojst a pristihnut Vas... To by si bola prekvapena.

Z toho, co popisujes, si objavila pri sexe iba jeho zaciatok. Mozno tak stupen 2, maximalne 3, podla taoistickeho chapania orgazmu, ktory ma 9 stupnov.

Nie si uvolnena, nevychutnavas si to. U mna je to tiez tak, ze ked nie som uplne uvolneny, zatazujem sa, tak sice nemam problem s milovanim, ale je to pre mna uplne prazdne a uzivam si to tak na minime. Byvala priatelka bola na tom rovnako, dokonca zo zaciatku este horsie, nez Ty... Ked sme sa postupne dopracovali k dobremu uvolneniu, az potom zacalo to prave orechove... :)