Baby, vadi vam nieco, ked robite chlapca pusou?

lienocka2

Ako tu už niekto písal, páči sa mi, keď je chlap oholený a samozrejme dostatočná hygiena tam musí byť. Inak mi to ani najmenej nevadí, ono to nechutí zle, je to prirodzené. Ani keď sa mi partner vystrieka do pusy mi nevadí, rajcuje ma to..:-)

alin

nie. nie. hlavne sa moc nestrachuj, lebo budes zbytocne napaty a vystresovany. vsetko bude ok.
a urcite nebez ani 5 minut predtym do kupelne. :) raz to tak jeden moj byvaly spravil a neviem, cim sa umyval, ale bolo to nejedle :D... ako keby som lizala flasku od parfemu.

Dannny

zatial vdaka baby,,,, no tak ja sa tam holim, ked mam byt s priatelkou a vzdy urobim hygienu pred tym, ale ako som uz povedal mam problemy s unykom predejaklulacnej tekutiny, co je mozno dobre pri pohlavnom, ale ked ma robi tak neviem, zatial ma len raz a neviem ci jej to vadilo a ci to smrdi, alebo nie a ovplivnit to nemozem to ma sere,,, ale inak vam nic ine nevadilo pri tom??????

alin

nie, to vobec nevadi Danny. staci sa v ten den umyt, ten vytok nema nijaky neprijemny zapach samotny. staci normalna hygiena a ja celkom preferujem aj holenie alebo aspon upravenie strihanim, lebo vytahovat si stale chlpy z ust tiez nie je velmi prijemne.

casanta

No s tym co pises som sa nestretla,takze neviem ci by mi to vadilo, uspokojovanie partnera ustami beriem ako normalnu vec, nic mi na nej nevadi.Akurat mi musi dat signal, ked uz bude, nemam to rada, ked sa mi spravi do ust.Jedine to mi na tom vadi...