POOMOOOSTE MI ,MOJ OTEC JE TEPLY ,SOM AJ JA?

Príspevok v téme: POOMOOOSTE MI ,MOJ OTEC JE TEPLY ,SOM AJ JA?
WASHING MACHINE

Pred casom som sa dozvedel,ze moj otec je homosexual.Od vtedy sa sam seba pytam ci aj ja niesom.Nemozem povedat,ze po chlapcoch neskutocne tuzim,mam aj dievca,ktore lubim a viete take TUTUMUTU je medzi nami.No mam kapelu,a nedavno sme prijali gitaristu a casto naneho pozeram,a vtedy rozmyslam ci niesom.Nevravim,ze si predstavujem,ze sa z nim bozkavam,ale pozeram,ze naneho baby urcite letia.A nie len na neho,ale aj na inych:(Poradte mi ako to prekonat?

wilma

washing machine, vidis, studovala som psychologiu (aj), tak mi to celkom ide. Ty vsak nie si. ali, bisexualita nebola celkom dokazana, si zrejme lesba.

ali

suhlasim s marion. tiez si myslim, ze sa po nom pozeras len preto, lebo si sa to dozvedel o svojom otcovi. nemysli na to, lebo si to len vsugerujes. pozri, moji rodicia su obaja 100% hetero a brat je gey a ja som bisexualka. moze sa stat, ze to suvisi s rodicmi a moze to prejst i na teba (ako napr. sklon k zavislostiam sa dedi, ale toto NIE JE ZAVISLOST, ani nic podobne, to bol len priklad) ale je to malo pravdepodobne. nezaoberaj sa tym a uvidis, ci budes k muzom nieco citit.

wilma

Podavas nepravdive informacie, sunny. Ziadne studie nedokazali, zeby homosexualitu ovplyvnovala vychova len matkou, bez role otca, to je hlupost ako mraky. Problem je v mozgu, tepli maju zvacsenu istu cast mozgu, je to v genoch a naklonnost bud k jednemu alebo druhemu pohlaviu sa buduje, ked je clovek v maternici. Je to biologicke. Studie vsak dokazali, ze vacsi nabeh na homosexualitu ma chlap, ktory ma viacerych starsich bratov (4 a viac), nevie sa preco...washing machine, nie si gay, to by si vedel uz davno. odmala by ta vzrusovali muzi.

WASHING MACHINE

Ja viem,ze mate pravdu,len ja som taka povaha,ze nad tym stale dumem a bojim sa,a nepomaha mi take,ze NEROZMYSLAJ NAD TYM.

Marion

podla mna nie si teply a po inych pozeras len preto,ze si sa to dozvedel o svojom otcovi a teraz sa snazis zistit,ci si alebo nie si teply.ak by si to o svojom otcovi nevedel,tak sa pravdepodobne nebudes tak velmi po inych pozerat.ak by som sa to dozvedala ja o svojej mame napr,tak tiez by som mozno pozerala po inych dievcatach...ale prosto podla mna si ok,normalka hetero.

raxel

no to ma sunny sweetie podla mna prawdu..ako ymslim ze nie si ale na to prides postupom casu sam...ked si to nepredstawujes ani ta nepritahuje tak asi nie

sunnysweetie33

podla mna nie si..aj ja sa pozriem na nejaku dokonalu kocku,ze fiii haaa,po tej urcite vsetci idu..ale nie som homo..mam priatela..no a za to,ze tvoj tato je,ty nemusis byt a ani nebudes!!!ved mas priatelku..a vacsinou su gayovia ti,ktori boli vychovavani iba matkou,chybal tam otec..ale ti,co boli tyrani otcom..