Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Forcapil

Vevik_1

Forcapil uzivam vyse mesiaca a neviem si ho vynachvalit. Uzasne mi zastavil padanie vlasov. Vyskusala som mnozstvo doplnkov a nic nezabralo. Az forcapil. Odteraz si budem kury s forcapilom robit pravidelne aspon raz do roka

Jana P

Forcapil používam na základe reklamy čo som videla v televízii. V lekárni magistra vravela, že to je komplet vitamínov, ktoré pôsobia pomaly. Že rozdiel sa bude dať vidieť možno za 3 mesiace. Tak som zvedavá. Nemám síce nejaké vážne problémy s vlasmi, ale zniesli by trocha plnosti. Akurát som sa nevedela rozhodnúť či mám kúpiť lotion, alebo kapsuly. Zobrala som oboje, tak snáď to zafunguje. Na stránke Forcapilu www.forcapil.sk sú podrobnosti o zložení.

WHISPER

a všetko čo máš v zaludku sa ti tam vstrebe je uplne fuk či na lačno alebo najedená, ale ja zasadne najedená jem lieky, napr. revalid je tazky na zaludok ale nič strasne,.. takze na prazdny zaludok ziadne lieky ak nechcete zaludocne vredy..

WHISPER

treba si kupovad osvedčené lieky a to Revalid, u neho po 4 tyzdnoch vidiet vysledky... ked sa berie intenz.kura 2-2-2

Petusik5

Forcapil uzivam poctivo uz mesiac a zatial zoadna vyrazna zmena. Vlasy padaju stale rovnako. To je asi individualne, komu co sadne

Jitka Kolackova

Forcapil užívám 14dní a velká spokojenost. Strašně se mi lámaly nehty a to je díky tomuto přípravku podstatně lepší!

vesmir

Po užívaní Forcapilu sa mi začali veľmi lámať nechty, sú jemné nemôžem si ich dopestovať.Ale čo sa týka vlasov tak vlasy mi prestali úplne vypadať sú kvalitnejšie. Všetci tu píšu o zlepšení kvality nechtov ale u mňa to od kedy beriem Forcapil neplatí.Má niekto podobnú skúsenosť?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.