Sebecky, egoisticki a povrchny ludia...

Príspevok v téme: Sebecky, egoisticki a povrchny ludia...
snehulienka0

Zdravim, bude mi vediet niekto zodpovedať na moju otazku? Den co den prichadzam k zisteniu, ze ludia su tak neskutočne SEBECKÍ, EGOISTICKí a POVRCHNÍ, že ma to až bolí. To si tí ludia neuvedomuju ze robia zle? alebo si to nechcu uvedomit z vlastnej pohodlnosti? Ja nerozumiem tomuto svetu a vo svojich 22 rokoch prichadzam na to, ze sa mi tí povrchní egoisti neskutočne hnusia. Co mam robit? Odstahovat sa na pusty ostrov??ako to riešite vy?

GhOsT

zivot je pes vsetci ktori su namysleny ... su aj v pohode ako maju vedcsie zdravie ale vsetci ti co su normalny maju len same zdravotne problemi !

michaella

Bohužiaľ, je to trend dnešnej doby. S takými ľuďmi sa stretávam denno-denne v obchodoch, autobusoch... Dokonca aj v mojej rodine sú ľudia, ktorým chýba charakter a chrbtová kosť. Ľudia, ktorí viditeľne urobili chybu, ale nie sú schopní si to priznať, lebo si myslia, že sú nadradení nad ostatnými... Ja neznášam takýchto ľudí, vždy hľadajú chyby na ostatných, často som terčom neoprávnených výčitiek a nie raz sa stalo, že ma to psychicky položilo...

Ľudia sú jednoducho takí... Nezmeníš to. Máš iba dve možnosti: buď sa budeš každý deň nad tým rozčuľovať a trápiť sa tým, alebo sa to naučíš ignorovať a brať ako bežnú súčasť života.

Alebo sa odsťahuj na pustý ostrov :)