Mudr. Turba, Nitra

cica3333

ja chodim tiež k dr Krjakovi,nemožem na neho povedať jedineho špatneho slova super lekar aj pristup,ja som tam odporučila už 3kamaratky a su spokojne,,mojej mame zachranil život,keby ostala u toho čo k nemu chodila predtym už by par rokov bola pod zemou,,ja som k nemu začala chodiť ked som chcela otehotniet,lebo kym mi nič nebolo nechodila som velmi,ale toto som nechcela riskovať,,,ja som platila 9eur ked som sa tam zaregistrovala inak nič jedine čo si platiš je fotečka zo sona a ked sa objednaš sobotu,inak všetky vyšetrenia idu cez poist.a sono ma v ambulancii čo je velke plus ked si tehu a nemusiš behať hore-dole,,ja možem len odporučiť,,,a na margo tych čo na neho nadavaju:)vieš vždy sa najde niekto komu nevyhovieš :))

adka--

alexandra teraz mas taky velky vyber lekarov ja neviem preco si tam zostala.Ja tiez nemam s Rosinskou dobre skusenosti ,majkazgurunuma pravdu ona sa s kazdou zenou bavi ako so stetkou.

majkazgurunu

to ja neimožem povedat, bol mi aj pri operacii a bez toho aby som mu dala niečo do vačku, a vždy povie ake je riešenie gynekologickeho problemu a do ničoho ma netlači

majkazgurunu

ja chodim doktorovi krjakovi na farsku 10 , je tó super doktor , je mily, všetko vysvetli a ma ja skvele sestričky

alexandra909

majkazgurunu dakujem ti, ja som hned vedela ze ta doktorka neni normalna...len nechapem preco turba nerobi poradne asi pojdem za nim sa opytat..

majkazgurunu

K Rosinskej nechod ani keby si nemala ist k žiadnemu gynekologovi, je to najvačšia krava aka existuje v Nitre. Kamoška pri nej prišla o babo , lebo nevedela čo jej je a pritom ma otrasny prístup k svojim pacientkam , s ktorymi sa rozprava ako keby všetky boli štetky