Zamilovana do zenateho

ivana45

teraz som si vsimla, ze hodlas byt chladna a odmerana, ked najblizsie zavola.
Vies co? Nebud. Nebud nijaka. Je zenaty, hrubo porusuje pravidla. Mozes mu nezdvihnut telefon. Alebo ho nepocuvat, len mu povedat, ze v tomto nechces pokracovat. Nic nevysvetluj. Ak treba, povedz, ze nechces vysetlovat. Voci nemu nic nemusis !

ivana45

čiki, mas pravdu.
bola to blbost (hodit rec s byvalkou - namaha velika, efekt neisty a cele je to trapne) Odvolavam.
Rony to vymyslela lepsie: nestretnut sa a cas zahoji.
Nejak si to odbolis a bude. Pocula som, ze sa vtedy da prelezat niekolko hodin az dni vodorovne a bezslovne civiet do plafonu.. co uz. Tebe mozno pomoze hekticky sa zamestnat. Vraj pomaha aj upratat pivnicu, nejaku vseskrinu.
Proste si povedz, ze sa dokazes zdisciplinovat a nebudes sa znehodnocovat pre dalsi vztah.

Tak sa drz.

ta3

Ciki,
posobis velmi neuprimne, v Tvojich slovach je vela rozporov, tak sa mi zda, ze Ty vlastne ani nechces z toho von, preto vsetky rozumne rady, co Ti tu boli povedane, nemaju zadny efekt, Tebe sa pomoct neda, je mi Ta luto

Čiki

Rony,neviem,preco som to este neurobila.Mozno cakam na nieco...ja ani neviem na co.Mam ho rada,zamilovala som sa?To bude prava pricina.

rony26

no a teraz skus napisat, ze preco si ho este neurobila...mna napada len to, ze ti to takto zatial vyhovuje, ze je tu muz co sa o teba zaujima (aj ked dost povrchne)a aj ked je zenaty je to vzdy lepsie ako samota...tak co, je na tom nieco ci sa mylim?

rony26

no a teraz skus napisat, ze preco si ho este neurobila...mna napada len to, ze ti to takto zatial vyhovuje, ze je tu muz co sa o teba zaujima (aj ked dost povrchne)a aj ked je zenaty je to vzdy lepsie ako samota...tak co, je na tom nieco ci sa mylim?

zasiahnuta

Neviem, co by si o tebe mysleli oni, ale ja len viem, ze ja k tej zene co mi vzala otca citim odpor. Ublizila mne a sestram a otcova mama z toho dostala porazku. My ju nenavidime a otec byva u nej. No viem, ze ani v jej rodine nikto nema rad mojho otca. Ani jej deti. Tak ako my neznasame ju, oni asi neznasaju mojho otca. Co uz, ma co chcel. Kazdy zalubeny clovek vie, ze pocit stastia a blazenosti casom opadne alebo sa aspon zmensi a potom nastava realita. Pre mojho otca evidentne nie prijenmna.