strach z HAK...

doktor

firmy sa zichrujú a čokoľvek im lekári nahlásia ako nžiadúce účinky tak to hneď dajú do príbaslového lrtáku a majú pokoj nikto ich nabude žalovať o miliony pre niežiadúci účinok a jeho prípadné násladky.

zenska

samozrejme ze moze to do teba spravit.ved na to tie tabletky pouzivaju tolke baby.vajicko sa ti neuvolni,takze mozes sa uvolnit a uzivat si to.nemusis mat z toho strach.

desire

Mam otazku.Dostala sa ku mne sprava, ze vraj ked baby pouzivaju tampony, ich prvy sex je bezbolestny, pretoze tampon vaginu roztaihne.Ja osobne tomu velmi neverim no prosim o vysvetlenie skusenejsich vdaka...

myshryz

neboj, ja beriem uz stvrtu znacku HAK, a ziadne vedlajsie ucinky okren spinenia kdesi v strede cyklu sa neprejavili za celych 10rokov....tak kludne ber a vysantite sa spriatelom....ak ti nebude vyhovovat ani po 3 mesiacoch, das si vypisat inu....

Adulka

HAK je skratka pre hormonálnu antikoncepciu. a pri užívaní HAK sa partner môže bez problémov urobiť do teba. .

nika16n

uz si si niekedy citala pribalove letaky k inym liekom...ako napr antibiotikam? alebo len k takemu obycajnemu paralenu? bola by si zhrozena....ano vsetko ma vedlasie ucinky... ale to je sanca 1:1 000 000 ze sa u teba prejavia nejake