ako navyšovať stravu?...

susska

som registrovana pod inym menom ale akosi ma nechce dnes prihlasit:)sama som si tm presla,mne skutocne pomohlo zacat chodit do fitka,cvicit zlahka s vahamy-ziadne hodinove kardio!ked naberies trosku svalov,urcite nebudes vacsia-nabrat svaly je totiz hrozna makacka:))ale postava sa ti vyformuje a zlepsi ti to metabolizmus a budes sa aj citit lepsie.vytiahni nejaku kamosku.ak to nejde,cvic aspon doma!ja som zo zaciatku jedavala na olovrant a ako 2.veceru plechovku tuniaka alebo sardiniek:-O no hruza,ja to nerada,ale su zdrave!

susska

silvus zalezi od toho,co uz teraz spapas denne.ako asi vyzera tvoj denny jedalnicek?vyska,vaha..to su dolezite veci.v zasade je dobre pridavat na bielkovinach a trosku cvicit,metabolizmus sa spomaluje hlavne preto,ze drastickymi dietamy stracas najma svaly:/ktore rychlost metabolizmu urcuju..a papaj viac chudeho masa,jogurty,acidofilne mlieka ak mas rada..

katulik

silvus dnes sa stretavame casto:ak zistis ako pribrat nechaj mi odkaz budem ta nasledovat...nepomohla ani psychiatricka ziadne lieky hanbim sa za seba...