Zalahnute v uchu! ale strašne, pomôže výplach?

Príspevok v téme: Zalahnute v uchu! ale strašne, pomôže výplach?
000nastenka

Mala osm od lekarky ušne kvapky, lebo som bola chora,a mala som zalahnutie. Včera mi pomohli, nemala som zalahnuté ani nič, večer som si ich šla dať, na noc, no stiekli mi nejak hlbšie do ucha,a odvtedy mi neodlahlo, citim jak keby som mala v uchu napchate kilo vaty.. skoro vôbec na to ucho nepočujem. skúšala som aj ušné sviečky, aj teplý olej..nič mi nepomohlo. Je to strašne nepríjemné. Rozmýšlam že pojdem na výplach, myslíte že to pomôže??

zajko usko

sprchu nemozes porovnavat s vyplachom.Uz sa ti to zacina prefukovat pises ze sa ti tam nieco hybe.Oko sa budes vyliecovat tak sa ti to precisti same.

000nastenka

A ja ho nemám zalahnuté tak dlho, od minulého pondelka si liečim zapálené dutiny.. ibaže teraz mám to ucho zalahnuté tak inak.. nie z choroby.. prvé dni som mala aj z choroby, potom som mala ušné kvapky, a odlahlo mi.. no včera večer som si dala tie kvapky a oni mi nejak moc hlbšie do ucha zašli,a odvtedy ho mám tak zalahnuté, že skoro nepočujem.. Dnes som skúšala tie ušné sviečky, teplý olej v uchu, tú sprchu, naparovanie, nič nepomohlo ani trocha.. preto sa obávam či výplach pomôže

zajko usko

Vyplach ti urcite pomoze,no ked si nachladnuta,tak by to malo prejst same od seba.Ja som bola na vyplach a bolo to super.Bala som sa,no pomohli mi a nebolelo to.

000nastenka

Ja idem asi zajtra... len sa bojím že keď to s tou sprchou nepomohlo, tak mi ani výplach nepomôže..ke´d si zapchám nos a fúknem, ono tam v tom uchu sa niečo pohne.. ale neodlahne mi .. len cítim že sa tm niećo spraví keď fuknem

margit

Nevymýšľaj a nabehni k ušnému. Ja som zaľahnuté ucho tak dlho neriešila až som prišla neskoro a nedalo sa s tým nič robiť a už 6 rokov som hluchá na to ucho a navyše mi v ňom hučí 24 hod.denne.Je to na nervy.

000nastenka

HALO!! Len tak som skušala.. zapla som si sprchu nie uplne najsilnejšie, tak primerane.. a striekala som si s ňou do uší, no ani toto mi nepomohlo k odlahnutiu :((.. Keďže výplach je v podstate to isté, pomôže to?? prosim niekoho o radu keď sa vyzná, je to dôleźité

000nastenka

Dnes pravdepodobne pôjdem, len som sa chcela uistiť. Stále mám pocit, že som si tam niečo zatlačila alebo čo,lebo som sa snažila čisti´t to normálne ušnou paličkou.. a stále si ako keby chcem vybrať niečo z ucha,vatu alebo čo, ale viem že nić tam nemám

000nastenka

Dnes pravdepodobne pôjdem, len som sa chcela uistiť. Stále mám pocit, že som si tam niečo zatlačila alebo čo,lebo som sa snažila čisti´t to normálne ušnou paličkou.. a stále si ako keby chcem vybrať niečo z ucha,vatu alebo čo, ale viem že nić tam nemám