Pukal som si prsty

Príspevok v téme: Pukal som si prsty
Majo:(

zdravim mam 16 rokov a us asi 2 mesiace si stale pukam prsty hlavne na palcoch na rukach aj na nohach a to tak ze nasilu som si ich stlacal kolko to islo a po tych dvoch mesiacoch mi zacal vyskakovat z klbu palec na lavej nohe a lavej ruke a strasne to boli aj ked snim hybem.. odtedy sa snazim ich nepukat ale je to tazke stym prestat...
s tym palcom nanohe som bol aj u ortopeda a robil mi rengen .. nic neukazal ale on mi povedal ze to mozem mat od futbalu ze som dostal slapak a ze us to budem mat dozivotne a sa mi tam spravi volaka zajva na klbe.. no ja som v tom case futbal vobec nehral takze to moze byt jedine tym pukanim.. chcel by som sa spytat ze co by som mal tak robit.. brat nejake lieky, natierat si to s mastickou? kazdopadne nechcem aby mi vyskakovali a citit vobec tu boles a s pukanim prestat, pretoze aktivne sportujem(futbal, posilovanie atd..) za pomoc velmi mooc dakujem

Majo:(

nie neprechladol som ani nemam studene ruky ba naopak ortoped povedal ze si mam nato davat lad aby to nebolelo... ale ja to mam sposobene len tym pukanim palcov lebo to bolo as tak ze us to ani neislo puknut a ja som ho pukol.. pomaly zlomil stlacal donutra dlane.. a nemam to na vsetkych prstoch len na palcoch ruk a na palci lavej nohy...

jaja5

Kto to nezažil,nepochopí.Moja malá až plakala.....vraj to bol veľmi nepríjemný pocit....ruky aj nohy mala až do fialova a bolo jej stále zima na ruky aj nohy. Aj tebe je zima?Máš ich studené? Neprechladol si? A čo krvný obeh? Skús ísť ešte raz doktorovi, nech ťa pošle na nejaké vyšetrenia.

jaja5

Moja dcéra,ked bola v tvojom veku,tak na lyžovačke prechladla atiež si m u s e l a stále pukať prstami.Ak si nepukala,tak mala bolesti a nútilo ju to stále kolom do kola pukať.Bola aj u lekára a tiež nič nezistil. Skús si držať prsty v teple- rukavice,aj nohy v teple.

jasddasdas

ziadna masticka nepomoze....ja som si tiez dost dlho pukala prsty a prestala som ked som si uvedomila ze to nieje pekne a ked som uvidela babku v autobuse ktorej sa triasli ruky