zbytocne klamstva!

Príspevok v téme: zbytocne klamstva!
Tyshka

Mam taky problem ze moj chalan zbytocne veci klame coho sa moc bojim lebo furt hovori ze on neklame ale ja sa potom kuknem dojdem nato ze klamal!potom par tyzdne prejde a on povie tiez ze klamal nechcem hovorit co vlastne ale fakt maalickosti ale ekd aj malickosti klame tak co ked zacne klamat aj take veci co mne bude boliet nechapem preco sa mi boji povedat take veci coje zbytocne klamat ani by ma to nezaujimalo kebyze neklame to mi tak boli;(neviem co snim ked mu poviem ze preco klame tak zacne hovorit ze NEKLAME ZE CO VYMISLAM JA PRITOM VIEM ZE KLAME AJ KED ZBYTOCNOSTI MAM SA STYM ZAUJIMAT ALEBO TO NECHAT TAK A ZHORSOVAT ?!POMOZTE:(

Tyshka

pekne po prosim on by mal skakat odradosti koho ma zato vsetko co robi:D nestazujem sa ale ako clovek normalny neklame blbosti )

AdamKrt

Nerozumiem, najskor chces zleho a ked ho mas, tak sa stazujes ? :) Ved mas, co si chcela, skakaj od radosti... :)))

mate59

tak keď bude klamať na budúce, daj mu to nejako pocítiť,a on bude vedieť,že to vieš,pozoruj reakciu,ale to nepitvaj s ním,a uvidíš časom, či sa to nezlepší.
Niektorí chlapci majú pocit, že keď zaklamú, sú akísi dôležitejší.

Tyshka

kvoli mne sa uz zmenil velmi vela ked som ho spoznala som ho zceleho srdca nenavidela som povedala ze takeho clovek asom este nevidela no ale vzdy ma pritahovaly ,,zly chlapci,,no ale sa zmenil moc len on ani take velke veci neklame to povie lebo ho trapi ale take zbytocne veci klamat co keby povedal pravdu by som nic nepovedala ale ma rani ze klame stym zbytocne hadky potom a tak...

mate59

nenechávaj to tak,dôrazne mu to povedz ešte raz,s tým, že on vie najlepšie či vraví pravdu s tým, že ak s tým neprestane, vyvodíš dôsledky, nejak ho vytrestaj.Ak s tým neprestane a je notorický luhár, taký partner nie je vhodný do vzťahu a do budúcna by si mala len problémy.Ale možno sa teraz poučí a nastane náprava.