Minerva- otazka?

Príspevok v téme: Minerva- otazka?
smajlik1234

Chcem sa spýtať, začala som s anti. Minerva pred dvoma tyždňami ..anti. beriem po prvy krat ..počula som , že až po tyždni som uplne chranena a nie hned po prvej tabletke ? je to pravda? moj čas ked beriem tabletku je 9 hodina.. no niekedy sa mi podari , ze meskam 10 , 15 min. ma to nejaky vplyv na ochranu .. alebo nie? ďakujem

mexinka

Caute baby zostalo mi jedno balenie kto ma zaujem predam za 7 eur na jeden mesiac aj s postovnzm v cene... mexi09@azet.sk
0944 519 770

Inner

minerva a diane 35 sa budu asi lisit len pomocnymi latkami. Moznoze jedno je generikum (napodobenina druhej). Kazdopadne by mali mat ucinnost rovnaku.

petul

jaaj ano mate pravdu, mykozy podporuje jedna radost...ja som mala na mysli nejake zapaly horsie, ale vlastne aj mykoza je zacinajuci zapal, kt. moze sposobit aj horsie veci...
lenkaa...myslim ze diane je starsia ako minerva.
Myslim ze pri uzivani antikoncepcie by bolo fajn uzivat aj probiotika.

lenkaa123456

inner ma pravdu,tiez mi to iste povedal gyn.

chcela by som sa opytat ci niektora z vas nevie co je novsia hak minerva alebo diane? a aky je medzi nimi rozdiel? viem ze obe obsahuju rovnake mnozstvo hormonov a ze ich vyraba ta ista firma

Inner

podporuje mykozy... pretoze meni prirodzene chemicke prostredie posvy. Su zeny, ktore na HAK nereaguju zhorsenim imunity, no su take, ktore kvoli zapalom uzivat HAK nemozu. Preto sa niekedy zapaly tazsie liecia, ak zena uziva HAK. ALe to som len tak poznamenala, myslim si, ze vacsina zien sa s tym popasuje :-). HAK sama osebe znizuje obranyschopnost organizmu.

petul

inner....antikoncepcia podporuje zapaly, s takym infom som sa este nestretla..ved keby podporovala zapaly, tak sa tak nepredpisuje, ci?

petul

no vsak lekarka ti predpisala gynazol a videla ze mas spinenie, tak nemaj obavu...ten krem poznam, aj ja som ho mala, ale pouzivala som ho len zvonka, nie s aplikatorom dnu.

Inner

smajlik, gynazol proti zapalu? Lekarka ta mala upozornit na to, ze este by si tabletky brat nemala. Pretoze podporuju zapaly. Najprv si sa mala liecit. Ale ak to prislo az po zacati uzivana HAK, tak asi ineho vychodiska nebolo...

smajlik1234

no dobre.. tak dneska večer si to dam.. ano ona mi napisala nejake tabletky o by to mali skor zastavit len som este nevybrala:P

petul

gynazol krem?...podla mna ano, mozes aj ked mas spinenie...to je proti bakteriam candida, mrchy, ktore najcastejsie sposobuju mykozy a rozne zapaly, tak ho smelo pouzivaj.
A to spinenie je fakt individualne...ale ak by trvalo aj v dalsom cykle zbehni na gyndu, vymeni ti antikoncepciu, alebo da tabletky na posilnenie maternice...