Pekné veci

lost

Zahadne sa mi pokazil cisto nova hi-end memory karta a stratil som fotky svojho psa. zabil by som toho chuja kto vyrobil tak neskvalitny produkt.

levanderka

no moj optimizmus je pekny :D ale ja sa uz idem vaazne ucit :) aaaa snad sa to tu nezvrhne na chvalenie alebo co.to by bola skoda, prajem vam vsetkym krasny den:)

levanderka

o tyzden skuska, 500 stran fyziky predo mnou, same vzorce, odvodzovacky, mam letmy prehlad (zo semestra)a stale si myslim, ze casu dost a dam to :D optimizmus:D od zajtra sa ucim:D

studaacka

rano som vstala okolo 10hodine, vsimla som si ze som sama doma a ranajky nie su pripravene (aka nahoda :D) tak som si pomyslela ze kaslem na to, obed je zachvilu, nebudem sa namahat pripravovanim ranajok. Tak som si sadla pred TV. Okolo obeda som zistila ze som naozaj hladna tak som si zohriala par reznov a ryzu co ostali od vcera a zase som isla pred TV. Okolo 15:00 som si uvedomila, ze cely den nic nerobim, ze budem ohvilu najlenivejsi clovek na svete a okrem toho aj tucna. Tak som sa rozhodla, ze vyvesiam pradlo, no namoje prekvapenie ho mama kurat vesala. Tak som si isla zabehat do posilky, trosku som zacvicila a potom isla von. Doteraz bol den uplne super, no teraz som zistila, ze zajtra je skola (nulta hodina dokonca) a ja nemam ziadne ulohy, nie som nic naucena a do rana ak sa mi to podari spravit vsetko a este sa aj vyspat, tak to bude zazrak. Cim som starsia, tym viac si uvedomujem, ze by som si nemala veci nechavat na poslednu chvilu...ale da sa to? Inak tento week uplne supaaa :D

lost

tak dnes, taxi meskal, nestihol som vlak, isiel som na neskorsi, cestou spat som nestihal vlak vdaka elektrickam, beriem taxi, 2km za 9 eur, ulala, bratislavska prostitutka alá taxikar, lick my *** baby, vlak som zmeskal o 3 minuty, cakam na dalsi, vlak zastavuje na 30 minut z neznamych dovodov medzi PK a PK-Grinavou. nejaky pocierny obcania tam maju 5 psov aspon, hucia na vlak alebo co, asi dam podnet na presetrenie ci maju nahlasenych tych psov, nech sa hadzu pod vlak niekde inde a nie tam kde idem ja.
a to este nehovorim co vsetko musi clovek strpiet na uradoch, ach jaj.
vskutku genialny den, dalsi genialny den :)