Mam len skoro 16 rokov no mozem aj napriek uzivat Stimulen pre zvacsenie poprsia

macka26

zlatko z nicoho na svete ti prsia nenarastu, to si zapamataj raz a navzdy inak by plasticky chirurgovia nemali co robit keby si z decolenu a inych kravin mala prsia narastene.... takze nevahej a toc a radsej si kup nieco pekne na seba...

silviklh

ahoj,robí mv lekárni a Stimulen nikomu nepomohol,takisto ani ako decolen,ale ak chces zbytocne vyhodit peniaze a slepo verit,nech sa paci...
a tiez,v 16?nechapem....ale aj keby si mala uz 20,Stimulen ti nepomoze

mataBB

ziadne taketo pripravky nepomahaju..to ti povie kazdy doktor, je to len reklamny tah..ked uz tak skus nejake cviky na prsne svalstvo
a zalezi aj aku mas postavu..teda ak si chuda tak ked priberies tak zarucene sa ti zvacsia aj prsia, pribudne ti na nich tuk..a naopak, zena, ktora chudne, schudne aj z prs.napr mne sa chudnutie prve odrazi na prsiach a vidim to na podprsenke

bumsakalaka

nie je to o tom zeby som chcela aby sa na mna chlapci pozerali viac.. ja mam chlapca, ktory ma lubi uplne celu... len tu ide o to, aby som sa pacila sama sebe.. a ja viem, ze moja postava sa sama od seba uz nechysta zmenit (genetika) tak som rozmyslala, ze kedze som este vo vyvoji tak by mi to mohlo zabrat skor... a je to len vyzivovy doplnok, ktovie.. tiez sa bojim, ci mi to neublizi

Tyshka

mam 17 no zachvilku 18 nemam velke prsa no mozno to bude po maminke neviem:) tiez mi hovorila ze bola taka jak ja:)no ale tiez jej po 20ke jej narastli teraz by mala scim byt vnimava:) takze taktiez som rozmyslala vela krat co mi zvacsi no este pockam potom sa uvidi:) ale ked to chces kvoli tomu aby nateba viac chalanov kukalo!tak to neries mam chalana uz rok a je spokojny skorej by som povedala ze radsej calani maju radi ked baba ma zadok no nektory ne ale ked ta nekdo miluje tak ta neneha kvoli tomu ze mas ich male:)moj chalan mi hovori ze su do ruky je rad:)tak dotoho:)tosom tiez mlada este a pockam:)

jankaaaaaaa

kazdy lekar ti povie ze ziadny liek ti prsia nezvacsi a uz vobec nie v tvojom veku! mas este malo rokov nato aby si mohla mat vyvynute prsia, mne sa zvacsili az po dvadsiadke, tak vydrz este par rokov. su to zbytocne vyhodene peniaze do niecoho co absilutne nefunguje