Protein ako posledne jedlo dna po cviceni?

Príspevok v téme: Protein ako posledne jedlo dna po cviceni?
kiccka

Ahojte,

chcela by som si kupit protein 80 plus od Weideru, kedze chodim cvicit tak 4 krat do tyzdna vecer, cize domov chodim tak po 19:00 chcela by som si to davat ako posledne jedlo dna s nizkotucnym mliekom / ma to 83 percent bielkovin a znizeny obsah tukov a sacharidov. Pisu ze je to dobre ako posledne jedlo pred spanim...to by mi aj celkom vyhovalo kedz som vzdy po cviceni unavena a nechcem jest hlupoti ani.

Myslite si, ze clovek z toho priberie??? alebo je to dobre na regeneraciu svalov? Alebo z toho clovek moze nabrat dalsie svaly? Ak ma niekto skusenosti budem velmi rada lebo este som taketo neskusala :) dakujem

freedomsk

prosim vas nebojte sa tych tukov nie je tuk ako tuk !!! mozno aj preto vela z Vas nechudne a ma s tym problemy lebo ich nekonzumuje takze, mandle, vlaske orechy, arasidove maslo, kokosovy olej,
moznosti je vela staci si vybrat ;)

freedomsk

Protein hned po treningu, hodinu na to pekne maso a zeleninu + ryza zemiaky atd a ten protein po treningu samozrejme bez mlieka ;)
ako tu bol spomenuty protein teda casein ten dat pred spanim tak hodinu ak ho nemas tak kludne tvaroh :)

NEnormalna

odporúčam odborné články na stránkach venovaných cvičeniu ;) to, že naberieš svaly ako chlap je blbosť (teda, ak beriem do úvahy normálne cvičenie a stravovanie)

NEnormalna

ešte odporučím, keď si ho rozmiešaš, tak ho nechaj chvíľu odstáť. Kazeín sa viac "napučí" alebo ako to napísať a viac ťa zasýti :)

NEnormalna

Ja si dávam proteín hneď po cvičení (zaraďujem aj posilku), nakoľko mám tendencie strašne chudnúť pri pohybovej aktivite.. kupujem si protein 80 plus od značky weider (je 4zložkový) a dávam si ho pred spaním a na raňajky do vločiek v tréningový deň(pol dávky+biely jogurt+vločky) inak jem aj tvaroh(ten hrudkovitý-má viac bielkovín), tuniaka, cottage, vajíčka, rôzne mäso.. všetko s mierou, len si sledujem, aby som nemala deficit bielkovín :)

(inak, príchuť kokos, stracciatella a cookies sú skvelé!!)

kiccka

brala by som ho tak 3,4 krat do tyzdna vecer namiesto vecere ako posledne jedlo... a prave sa odporuca ako posledne jedlo pred spanim :)

len zas zbytocne pribrat nechcem....proteiny su na to aby som priberala jak chlapy co chodia do posilky?

lebo som citala ze tento sa odporuca chudnucim ludom :) takze som v tom troska zmatena... a chodim cvicit tak ze / 90 min jogy, dalsi den spinning, dalsi spinning pak dalsi den plavanie hodina..... vacsinou teda aerobne prva polovica, druha polovica posilnovanie....nechodim do posilky ci na to musim chodit len do posilovne? :) pretoze vidim ze sa mi spevnuju svaly ale chcela by som schudnut takych 5 kil

DGEE mal si ho? :) mna laka cokoladova prichut, inak si zvyknem kupit od weideru proteinovu tycinku aj namiesto sladkeho alebo namiesto jedneho jedla...ale to fakt raz za dva tyzdne :)

DGEE

Tak na to ti odpoviem hned. Z proteinu muožeš pribrat aaale to by si ho musela brat vo vetšich dávkach. Proteín je vlastne umelá výživa takže to maš ako by si si dala vysoko proteínove jedlo takže ako Doporučujem kapučínovú u

kitykaty

mno neviem, moj priatel pije proteiny ( neviem ake znacky a druhy) kvoli tomu aby mal energiu pri cviceni.. pije ich pred cvicenim.. a kvoli tomu aby pribral.. ja by som do toho nesla, neviem.. ak sa nahodou mylim a niekto o tom vie viac tak ma neukamenujte... ale raz mi kupil taky sirup, co sa zarabal s vodou a mal sa pit popri cviceni, aby som spalila viac kalorii ale houby,pribrala som z toho, 15 eur v prdeli a este mi byvalo z neho zle