Strie v 17tich

lili99

ahoj...neboj sa...URCITE ti vyblednu...a nestresuj...ma ich vacsina bab...a aj vela chalanov...takze klud...do leta ti na tele ostatu iba take bleducke pasiky...ktore budes vidiet iba ty :))...hlavu hore :)

xyzz

Nešťastná- to neviem... ja som si ich všimla až niekedy v tomto pubertálnom období (2-3 roky dozadu) a naozaj si nepamätám že by som ich mala fialové, preto ma to tak prekvapilo keď som ich zbadala...

MetallicA

AAA aj ja si myslím. Bože ved to má každá a celulitída takisto. Nenahnevala by som sa kebyže to nemám:D ale čo už treba s tým žiť fakt bud rada že si to dostala až teraz v 17ke a je to úplne normálne preboha neviem čo je natom teraz také hrozné

majka__

Nestastna, ver tomu, ze ti vyblednu, neboj :o). Ja mam takisto strie na bruchu, spociatku boli cervene, potom trosku sfialoveli a teraz su tak jemne ruzovkaste, ze ich ani nevidno skoro. Vidim ich len ja, takze to je v pohode. Normalne si obleciem kludne aj plavky a nevidno ich velmi. U mna to bol problem, ze som naraz pribrala asi 7 kg. A mam ich uz asi 1 rok. Takze neboj, bude to v pohode :o)

sewie

nešťastná...do leta casu dost!nicoho sa neboj!hlavu hore! a po kupaliskach behaju ludia s "vacsimi problemami"...nikto si tych par ciarok ani nevsimne:)

jajkafr

Nešťastná
ja mám 21 mne sa strie spravili v 13tich lebo som rýchlo vyrástla a dnes mám po nich už iba svetlé jazvičky, ktoré ani nevidno

xyzz

Aj ja mám 17, tiež ich zopár mám z toho, že som rýchlo vyrástla (180cm spraví svoje) ale nie sú našťastie veľmi vidieť =)