Zaľahnuté v uchu

Príspevok v téme: Zaľahnuté v uchu
matias1988

zdravím,
počas sprchovania keď som si umýval ucho mi nejakou nešťastnou náhodou vtiekla voda do zvukovodu práve v vtedy keď som naň nechtiac pritlačil prst (z vonku ako keď si chcete zapchať uší pred hlukom) , mal som pocit ako by tam pri tom pritlačení vznikol nejaký tlak vďaka tej vode,, ucho ma začalo nepríjemne štípať a bolieť a bolesť vystrekovala až do krku (nikdy pred tým mi voda tak nepodráždila ucho ani som nemal problémy s uchom pred sprchovaním)
bolesť po hodine prestala ale už druhý deň mam pocit ako by v tom uchu niečo bolo a počujem naň nevýrazne oproti ľavému uchu skúšal som aj ušnú sviečku ale nepomohlo to stále tam cítim tlak. da sa s tým niečo robiť aj v domácich podmienkach alebo je potrebné navštíviť ušného ?

DGEE

skus to čo ti poradil jajkafr a ak to nepojde skus si lahnut na tu stranu čo maš zalahnute to ucho a možno to pomuože mne to niekedy pomáha ta voda jednoducho chvilu sa prediera a potom vytečie

jajkafr

matias
ak máš len zaľahnuté v uchu zvykne pomôcť aj si zapcháš nos zavrieš ústa a fúkneš do nosa, praskne ti v ušiach a malo by prestať zaľahnutie, nie vždy to pomôže ak to neprejde skús navštíviť lekára