Postelna dracica?

Príspevok v téme: Postelna dracica?
aleba

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi najma muzskeho pohlavia, na zaklade coho poviete o babe ze ci je dobra v posteli....Ked je dobra fajka,alebo ked vzdycha,alebo ked sa s nou daju stvarat rozne polohy alebo co? Jasne"mrtvy chrobak, ktory roztiahne nohy a rob si co chces" asi neni to naj...ale co take je echt, ze to robi sex lepsim a vzrusivejsim??

querido

pre mna je najdolezitejsi pohyb..to ako sa vie hybat, schopnost prevziat iniciativu co je prave pohybom podmienene..a samozrejme vyraz tvare..herecke vlohy :)

mary-anne

janaaaaa, presne nad týmto sa často zamýšlam ... že síce, aj ked po takej dračici v posteli muži túžia, či potom , ked ju majú, nemyslia si o nej tie zlé veci.. aj ked každý to má rád inak ..

chlapci,tak ako to vnímate?

janaaaaa

mna by zaujimalo ako muz vnima taku "postelovu dracicu" ? ked zisti ze jeho priatelka je taka .. ci to v nom neevokuje nieco take ze je nejaka stetka alebo co?

Radim Uzel

Pripajam sa k ostatnym. Vsetko je to o komunikacii. A podla mna dolezita vec je byt v posteli prirodzeny. Nepretvarovat sa. Ani ked priatel chce nieco co je tebe neprijemne. Ale ako som pisal to je o komunikacii. Treba sa o tom rozpravat a najst nejaky dobry kompromis, ktory uspokoji obidvoch. Ked si najdete to "svoje", budete jeden pre druheho drak a dracica. :)

AdamKrt

Ako sa tu pisalo, najlepsie Ti povie Tvoj priatel. Ale ak chces nejaku vseobecnu a rychlu odpoved, tak ak by si aj bola pri klasickom sexe absolutne drevo, ale dokonale zvladala oral a rucnu pracu, pre vacsinu muzov budes asi dracica :)

Tommy°Lie

Myslím že zbytočne píšeš túto otázku na fórum :) OPÝTAJ SA SVOJHO PARTNERA A ON TI DÁ JASNÚ ODPOVEĎ KEDY BUDEŠ PRE NEHO DRAČICA, pretože každému sa páči niečo iné... všetko je len o komunikácii..

eklhaft

Dobra v posteli znamena ,ze aj dobra 'priatelka' v normalnom vztahu.Takze ked sa lubime ,tak si povieme vsetko co sa nam navzajom paci. A ked mi partnerka splni vsetky moje tuzby a ja jej ,tak vtedy sme drak a dracica. Lebo pochop ,ze niekomu napr. nesedi piss ,,,iny by bol happy tak potom si kedy dracica ,ked ho ocikas ,alebo nie ? Musis partnerovi splnit jeho tajne tuzby a ked to dokazes ,tak potom si urcite v duchu pomysli -- kokos ta je ohromna --