Nudim sa s frajerom!

chuck Norris

Mozno som to ja. Ale Chucka predsa lubia skoro všetci a malokto mu rozumie, To ale neznamena že by mu to vadilo.On si totiž ako je známe zakladá vo vzťahu na takých vlastnostiach ako je: vernosť, pracovitosť, húževnatosť, cielavedomosť a samozrejme aj láska.

DADUUUS

Pozri, možno by ste si mali nejako váš vzťah bud to spestriť! alebo by ste mali pouvažovať ako posunúť váš vzťah do vyžšieho levelu samozréjme obrazne :D ak sa s ním nudíš možno je to aj preto lebo sa ešte málo poznáte a bojíte sa rozprávať o veciach o ktroých sa rozprávaš s inými ludmi... :)

m,mlk

Rosemary,
to máš pocit, že furt treba o niečom kecať? A že keď je ticho, je nuda? Ja ten pocit nemám. Možno ani tvoj priateľ nie.

xxxxxxxxxxxx

jak sa to hovori ze ked si uz nemate co povedat vo vztahu treba zacat uvazovat o dietati :-D ze s tym pridu starosti radosti a plno tem :-D ale ja sa priklanam k polepetkovi ja by som tiez nedokazala existovat v takom vztahu a nema to nic s tym akej povahy sme. Ja som tiez ticha osoba ale ked som s partnerom tak kecame vzdy o niecom stale cosi preberame. No ono mame spolocne zaujmi, spolocnych priatelov atd...sice aj ked sme sa spoznavali tak sme nasli velmi vela spolocnych tem asi sa ani nestalo zeby niekto z nas nieco nahodil a druhy by sa vobec nechytil. a to sa stretavame skoro kazdy den uz vyse 4 rokov. Pred nim som zazila nieco podobne co opisujes ale nevydrzalo to dlho z toho dovodu ze nas nic nespajalo iba chemia a sexualna pritazlivost :) skor ci neskor zistis co je pre teba vhodne a ked stretnes niekoho s kym si budes rozumiet po vsetkych strankach vtedy budes vediet ze je to ono.

Limitko

Ako problem to neni velky,neda sa stale neco robit,ale ked je moc velke ticho tak mam pre teba a twojho priatela aktivitu pri ktorej nemusis howorit nic. >D myslim ze wseci vieme aku >>DDD

kvaki

určite spoločné záujmy.
my sme s mojím skoro 6 rokov, a nenudíme sa. :)
občas prídu chvíľky, kedy nie je do čoho pichnúť :) a vtedy treba plánovať. ja som trošku aktívnejšia, vymýšľam, čo budeme robiť o týždeň alebo zajtra...
čo by som ti poradila, aby ste sa nenudili... skrátka niečo plánovať, vymyslieť, podľa toho, čo máte obaja radi. skočiť do galérie, alebo radšej do prírody? alebo na deň na výlet do neďalekého mesta? šport?

takže nejaké návrhy:

občas zahráme pingpong, je to sranda, občas na bicykel, občas na korčule. raz za čas s kamarátmi von. Keď sme doma, spolu vymýšľame, čo si spravíme na obed, vyberieme jedlo, čo sa nám obom páči, tešíme sa na to, potom si ho spolu uvaríme. dnes sme spolu boli na nete, našli sme článok, čo sa nám obom páčil a čítali sme si, potom sme sa o tom rozprávali.
alebo otvoriť fľašu vína, pustiť si hudbu a rozprávať sa. pri tej fľaši sa už aj témy nájdu ľahšie :) čo ja viem, zahrať si pexeso je tiež sranda pri tej fľaši, alebo aj bez. :)

ak ide o to, že neviete spolu nájsť tému, o ktorej by ste sa bavili, tak niečo robte, myslím, že pri aktivite sa skôr niečo pritrafí, o čom pokecať.

hovorím vôbec k veci? nejak som sa rozpísala :)

Rosemary

Jeej, dakujem Vam vsetkym za rady;)

Beskyd: :D:D:D diky,skusime to :)

Ono je to takto:
Deria: Aby som bola jasna, priatela moc lubim, o tom nepochybujem. Stratit ho urcite nechcem.Takze v tomto som si ista.
Jajka001: No sme spolu tak nieco vyse roka, mam 20 a frajer 23.
Polepetko: Nase zaciatky, nase spoznavanie bolo take velmi nesmele, cerven v tvari, nesmele otukavanie, rozpravali sme sa o spolocnych zalubach:knihy,filmy,prechadzky,turistika,cyklistika,diskoteky.
Ked sme spolu, tak vacsinou sa venujeme spolocnym zalubam. Ale chyba tam taka pravidelna komunikacia, aspon ja mam taky pocit, ze obcas to zlyhava a kecame, a zrazu je take ticho uz neni o com kecat, tak minule sme si aj spievali, aby sme to ticho prerusili :)

ShaulaThalit

Podľa mňa nie je perspektíva vo vzťahu ak sa nudíte. Obaja ešte k tomu. Láska niekedy nestačí, to mi ver... Skôr či neskôr príde k rozchodu. Ak sa nestane zázrak samozrejme...

xy:)

ja si myslim, ze ak sa nudis s osobou s kt. chodis tak neni o com. vymyslat stoj co stoj nejake napady, aby som sa s niekym nenudila je pre mna umocnena nuda na druhu.