Samovolne mykanie svalov

Mimi1991

Ide o BFS-ku(benign fasciculation syndrome) na to nepomôžu vitamíny, pokiaľ to nie je z nedostatku magnézia, alebo spôsobené chorobou, ak však neurológ povie, že je všetko ok, netreba si to všímať, je to neškodné, len nepríjemné, stresom sa to zhoršuje, môže to úplne odísť, alebo ostať aj celý život.

noro777

Ja mam v poslednom case tiez taketo problemy, sedim pred pocitacom a zrazu sa mi zacne mykat stehno,alebo rameno:(, uz som bol aj u lekarov na vysetreniach nic mi nezistili vsetko je ok, som naozaj bezradny nic nepomaha:( , neviete niekto poradit ? prosim !

Florence

Prosim poradte mi...pracujem v zahranici ,mam problem s krcovymi vnutornymi zilami,ktore cez den a ku veceru bolia,konzultovala som to s anglic,lekark.,ktora zistila ,ze mi chyba vitamin B12,ale mi ho nedala ,este co si overuje,mna za ten cas poskubuje vsade na tele,na hocijakom mieste,ako keby ma nieco stipalo svrbelo,hoci kde,na hlave pod okom na ruke nohe ,bruchu adt.co som jej aj vysvetlovala..Dostala som na noc tablety[Amitriptyline],co spim,ale rano este o 9h.sa neviem prebrat a somm malatna.To poskubavanie cez den vobec neuticha ,neviem co robit,a znervoznujema to v praci,a zily samozrejme bolia dalej..paradte mi ..prosim nechcem byt zavisla na tabletach mam len 45 rokov..dakujem

sim/on

ja sa o to tiez zaujimam pocitujem to iste, hlavne ked sa uvolnim tak si uvedomim ze po celom tele mi velmi jemne mikaju niektore svaly-nervy...skor nebadatelne, aj ked predtym mi dlhsie mikalo stehnom a to bolo vyrazne...tiez si vravim ze to budu vitaminy ale stravu mam pestru, tak zavzujem ci nemam daco so vstrebavanim- traviace problemi??? mam pocit ze tam bude suvislost. Mal som to lepsie a teraz to pocitujem silnejsie a hladam spojitosti...napatie sa snazim odburavam jogou co pomaha, no niektore veci neviem ako mam ovplyvnit...