Samovolne mykanie svalov

RNG

Dovodov na zasklby je velka hromada. Od nedostatkov mineralov,co je bezne najma po cviceni, po "skraty" nervov(poskodeny myelin) , nedostatkov neurotransmiterov, hromady neurotoxickych latok, ktore su okolo nas a v nas(ortut, pesticidy, herbicidy, plesne a ich produkty-aflatoxiny, mikroby a parazity, ktore v nas produkuju neurotoxiny atd)
Samozrejme kazdu pricinu treba adresovat prislusne a podla moznosti neskodnymi potravinovymi doplnkami, nie chemickymi patentovanymi liekmi, ktore maju nielen dobre, ale casto aj velmi skodlive ucinky.

peter06000

a za hrudnom kostou zvycajne na lavej strane pri srdci pocitujem obcas bolesti take pichanie ale to je asi taktiez skolioza:)

peter0600

obcas ma nieco pobolieva hlavne nemozem byt dlho predkloneny pretoze mi hned stuhne krk ale to je asi zapricinene tym ze mam skoliozu. Na pravej strane pod sankou mam hmatelnu uzlinu ale nie je prilis zvazsena a neboli inak a stale pocitujem take ako keby napatie trasenie v tych svaloch inak uz neviem:)

levanderka

no ja som to mala tiez, vlastne to aj mam.zrazu mi zacne skakat rameno, alebo stehno, na nejakej ohranicenej casti.vraj su to nervy,nie je to z nedostatku pohybu.a dostala som odporucanie jest tak ako tu bolo spominane vitaminy,vlastne uz to tu bolo napisane :)

zdravie14

Nie z nedostatku pohybu to nebude.Nervove zasklby su zalezitostou bud nedostaku mineralov alebo mozgu. Objavuju sa vsak aj pri neprimeranej fyzickej cinnosti.Ine tazkosti nemas ?

peter060

aha dakujem taktiez som myslel ze to aj moze byt tym ze poslednu dobu nemam tolko pohybu kolko by som potreboval v lete aktivne sportujem.

zdravie14

Peter za krce a sklbanie svalov je zodpovedny nedostatok horcika,draslika ,magnezia. Skus doplnit vyvazenou zmesou mineralov v chelatovej forme,ktora zabezpeci ich lepsiu stravitelnost a organizmus ich tak lepsie vstrebe. Mineralna zmes zabezpeci aj prenos nervovych vzruchov v mozgu.Ak je to vsak mozgova zalezitost odporucam uzivanie rybich tukov,ktore su zdrojom cennych nenasytenych mastnych kyselin.