Piercing v pupku

Príspevok v téme: Piercing v pupku
Mimmussik

Zdraviičko, mam taky problem. Asi pred rokom som si dala robiť piercing do pupku. Prepichnuá koža medzi piercingom sa mi začala zmenšovať,až mi piercing ostal visieť ako keby na malej kožičke-čiže sa dá povedať že sa mi to samé od seba ako keby odtrhlo, o nič sa mi to nikdy ani nezachytilo. Myslím si, že asi moje telo neprijalo tú oceľ. Mam teda otázku či sa bude dať pupok znova prepichnúť a či sa to vlastne môže? A aké piercingy sú podľa vás najlepšie? ocelové alebo titanove? Prosím vyjadrujte sa hlavne tie, ktoré máte s piercingom skúsenosti. Za odpovede ďakujem..

goccia

s piercingom v pupku som nemala ziadny problem, hojilo sa mi to asi pat mesiacov a presne po piatich mesiacoch uz som to ja pocitovala ako uplne zahojene

Nikolecqa

Ahoj, mala som ten isty problem, skusila som si ho dat druhykrat a opat sa mi to samo vybralo...neviem mozno je chyba v tom ze som si za kratku dobu piercing vymenila za vlastny stylovejsi..ale kto vie,,dvakrat a dost

x_lola_x

juuj dufam ze mnes aotot nestane.. mam pierc uz 4 mesiac a zatial uplne super, trosku hnisal asi tyzden ale potom uz nic, len sa bojim ze aby sa mi ta koza nestensovala.mam chirurgicku ocel a mam este pierc v nose, ktory mi telo prijalo tak dufam ze aj s tym to bude v pohode.. da sa nejako predist tomu stensovaniu koze na pupku?

Mimmussik

no ale teraz to vyzerá otrasne, ako keby mám dva pupky :( ... proste myslím si že moje telo neprijalo ten titan a keby si dám chirurgickú oceľ, možno by to bolo iné.. neviem :(