Vztah

bibba

ved niektore 14rocne sa aj vedia chovat a aj vyzera na 16-17 rocne, mozno je aj ona taky typ, a aj keby nebola, myslim si ze to je fajn aj tak

ahoj123456

Prečo vy keď počujete slovo vzťah hneď myslíte na to najhoršie.
po 1. niesom žiaden pedofil, nemyslím že trojročný rozdiel je nejak veľa

po2. toto dievča je intelektuálne vyspelejšia na svoj vek

po3. vôbec nemyslím na sex, myslím na čistú úprimnú lásku, plnú porozumenia, a úprimnosti

Takže nehádžte hneď všetkých do jedného vreca... všetci niesú taký, že chcú dievča len na sex... ďakujem za pochopenie :)

milli11

A potom, ze deti maju deti. Teraz by ste to mali udrzat na nevinnej rovine. Ked budete mat obaja nad osemnast a viac a budete este spolu, uz si robte co chcete vo vztahu.
Ked ja som mala 14, rozmyslala som nad tym, na aku strednu skolu ist, rovnako, ako vacsina kamosiek. Chlapci ma zujimali len okrajovo.
O par rokov budem asi citat prispevky, ci moze chodit 6 rocne dievca s 8 rocnym chlapcom a ake problemy maju vo vztahu.

soffa

14 rocna je este pod zakonom.deti chodte sa hrat inak,moze to mat zle nasledky pre obidvoch...a to nie som ziadna PURITANKA!!

kafe

vtacica, presne tak. 14-ročná a 17- ročný môžu mať medzi sebou detský vzťah a nič viac. Tak nech sa deti hrajú.. len prosím nie na dospelých, na to nemajú.